Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 3 września 2017 (14:24)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Czy szukacie godnego następcy NFS...

...WORLD ?

Myślę, że właśnie takiego znaleźliśmy.

Gdzie dużo ludzi może się spotkać na raz ( tych lubiących się i tych nie ), wspólnie pograć i miło spędzić czas...

...tam GTA V.

Nie, nie. Nie zrażajcie się  niemiłym doświadczeniem ewentualnym, nie zakrywajcie brakiem czasu lub chęci.
Można się fajno zabawić, naprawdę jest co robić.

I mamy pokój na TSie pod gierkę.

Spróbujmy.

Proszę, proszę, proszę.

Z poważaniem,
Karol.

Ostatnio edytowany przez KAROLINA7 (3 września 2017 (14:26))

Reklama

#2 3 września 2017 (14:27)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,482

Odp: Czy szukacie godnego następcy NFS...

Może i bym pograł ale nie mam pieniędzy na takie gierki xd

Hollywood_Undead_2.jpg

#3 3 września 2017 (15:42)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Ja kupiłem GTA V dawno temu z nadzieją na to że będzie wreszcie w co pograć ekipą i z nadzieją na to że inni też kupią (a miałem kilku chętnych ze znajomych chociażby którzy na gadaniu skończyli i gry nigdy nie kupili). Samemu jedyne co ma sens to przechodzenie fabuły, w trybie online w pojedynkę lub z obcymi ludźmi bez żadnej komunikacji tak jak w każdej grze online gra się słabo.

Gra ma jednak potencjał i bardzo miło można spędzić czas, czy to kręcąc się po domach znajomych bez sensu, czy pijąc razem whisky, paląc ganje i wydając hajs na prostytutki yikes czy po prostu robiąc napady, rozpierdol lub misje, grając w ekipie (w dodatku kontaktując się przez TS3) gra ma sens i można się oderwać na kilka godzin.

Z tego co widzę u nas w klubie ma kilka osób GTA V, ja, KAROLINA7, Adrian98PL, _Gudovsky_, NanoXen.

A dla tych co gry nie mają: gra w wersji cyfrowej najtaniej teraz wynosi jakieś 85zł, nikogo nie namawiam bo nie każdy ma na głupoty hajs, ale może jak ktoś będzie miał troche luźnej gotówki to polecam tą grę.
Dla tych którzy gry nie mają ale nie chcą jej kupować z obawy na to że gra im nie pójdzie to was pociesze bo gram w nią bez zacinki na laptopie ze średniej półki (i to nie jest żaden gamingowy laptop).

#4 4 września 2017 (10:22)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Michał, napisał byś podstawowe parametry swojego lapka? Bo gdyby były podobne, to może bym się skusił.

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU