Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#9 28 czerwca 2016 (18:37)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,405

Odp: Jakieś propozycje dot. forum?

O to właśnie mam pytanie, czy paypalem wolisz czy na konto bezposrednio?

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Reklama

#10 29 czerwca 2016 (21:17)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Może być na to lub na to i tak pójdzie na cel przedłużenia domeny.

#11 10 lipca 2016 (14:11)

Adrian98PL
ROTRS
Data rejestracji: 22 stycznia 2011
Liczba postów: 485

Mam pomysł co do przyciągnięcia osób do forum, tak by oprócz stałych bywalców istniało tutaj życie. Otóż chciałbym rozwinąć moją idee nt. zrobienia z forum centrum growego. Można by było stworzyć serwery do Multi Theft Auto (multi do GTA:SA) i do Battlefield 2 Revive, które jest całkowicie dostępne za darmo do pobrania (https://battlelog.co/). Musielibyśmy tylko grać regularnie w te gry dużą ilością osób, tak by była wyżej w wyszukiwarce, oraz gra musiała być bez żadnych haseł, po to by przyciągnąć innych ludzi. Oczywiście w te gry grają ludzie z całego świata, ale można by było dać do nazwy znacznik [PL] by zrobić jakiś przesiew. Obie gry nie mają kosmicznych wymagań, więc myślę że nie byłoby problemu z odpaleniem ich na Waszych komputerach. Co o tym myślicie?

#12 15 września 2016 (08:37)

MANIANEZ
USER
Data rejestracji: 8 maja 2011
Liczba postów: 644

W dobie darmowego the crew, zróbmy moze na początek dział poświecony tej grze? ....  a i powitać po długiej przerwie xD

#13 15 września 2016 (10:18)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Cześć. Skoro wszyscy The Crew będą mieć to można stworzyć dział dla tej gry, myślę że sam wrócę na trochę do ścigania się smile

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#14 2 października 2016 (20:43)

D4MN1T
USER
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 481

a ja dodam od siebie smile

z racji ze gry na androida coraz bardziej sie rozwiajaja i staja się ciekawe ,można by dodać dział android bo jest kilka ciekawych gier w które można by pobawić sie w teamie oczywiście chodzi mi o tytuły gatunku wyścigi
jedna z nich jest Nitro Nation Online gdzie mnie np. mocno wciągnęła i siedzę w niej często  a nawet stworzylem tam profil teamu sygnowany ROTRS z linkiem do strony wink

https://www.youtube.com/watch?v=X2M3Z9GYal0

podejrzewam ze wy tez macie swoje jakieś ulubione tytuły w które można by pograć zespołowo

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU