Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 8 października 2014 (17:56)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,451

zipoll i jego dobytek ;)

Na dzień dzisiejszy posiadam takie oto czołgi:

35126261044293207206.png

Chiny:

• 110, ciężki VIII poziomu (Świetny czołg, moim zdaniem lepszy od IS-3)

• IS 2, ciężki VII poziomu (Także uważam że ten czołg jest lepszy od IS, dobrze mi się nim grało)

• WZ-131, lekki VII poziomu(Fajny Spoter, ale działko też ma świetne)

Francja:

• AMX 50 100, ciężki VIII poziomu (Przez wielu uważany za świetny czołg, ale jakoś nie potrafię nim grac, i czołg się kisi w magazynie wink )

• AMX 13 75, lekki VII poziomu (Także dobry spoter, AMX 13 90 już mam wyekspionego ale jeszcze nie kupiłem czekam na zniżkę wink )

• ELC AMX, lekki V poziomu(Świetny mały trolek, zasuwa jak mało który, trzymam go bo czasem lubię sobie szybko pojeździć big_smile )

Niemcy:

• VK 30.01 P, Sredni VI poziomu (Mało nim grałem, w zasadzie mam go od dzisiaj)

• VK 30.01 H, ciężki V poziomu (Kiedyś kupiłem i tak sobie siedzi w garażu)

• Hetzer, niszczyciel IV poziomu (Miałem plan iść ta linią czołgów, i jakoś teraz mi się nie chce hmm )

Wielka Brytania:

• Covenanter, lekki IV poziomu (Tak mało nim grałem, ze nie wiem co o nim napisać yikes)

• Alecto, niszczyciel IV poziomu (Jak wyżej yikes)

U.S.A:

• T32, ciężki VIII poziomu (Fajny ciężki czołg ze względu na nisko opuszczane działo i bardzo ciężką do przebicia wieże. Jago następca to M103, którego moge kupic ale jest za drogi tongue)

• T29, ciężki VII poziomu (Także twardy wieżowiec, ale już nie tak jak T32)

• T71, lekki VII poziomu (Dopiero zaczynam zabawę tym czołgiem, mogę powiedzieć że ma świetny kamuflaż i fajny działko)

• T21, lekki VI poziomu(Niektórzy uważają że jest beznadziejny, a mi się wyśmienicie nim grało)

Rosja:

• Ob. 263, niszczyciel X poziomu (Moja pierwsza dziesiątka, bardzo twarda z przodu ciężko ją przebić, a sama ma penetrację 290 big_smile)

• SU-122-54, niszczyciel IX poziomu (Świetne działko, bardzo dobry kamuflaż, szyki, ale za to bardzo mięciutki)

• Ob. 704, niszczyciel IX poziomu (Bardzo dobry niszczyciel, jak walnie to raz a dobrze :d )

• IS-8, ciężki IX poziomu (Niby to dziewiąty tier a jakiś taki dziwny, działo dobre, ale ten pancerz.. hmm, często mnie przebijają hmm )

• T-43, średni VII poziomu (Fajny medzik, T-44 już wyekspione czekam tylko na jakąś zniżkę smile )

• MT-25, lekki VI poziomu (Jego poprzednik T-50-2, co go zabrali i dali tego,było o 100 razy lepszy)

• T-127, lekki III poziomu (Premium tank, prezent od Karoliny big_smile ))

Japonia:

• Chi-He, średni IV poziomu (Kupiłem dawno temu i tak stoi)

• Ke-Ho, lekki IV poziomu (Jak wyżej yikes)

zipoll.jpg

Reklama

#2 8 października 2014 (18:05)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Odp: zipoll i jego dobytek ;)

O ja, dużo tego masz.. fajnie że każdy z nich opisałeś, przynajmniej będzie się czym sugerować big_smile

#3 8 października 2014 (22:41)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,451

C4M3L3ON napisał/a:

O ja, dużo tego masz..

Ja dużo ?, Point na pewno ma więcej wink

zipoll.jpg

#4 8 października 2014 (23:02)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN

Jeszcze się nie pochwalił więc nie miałem porównania wink

#5 8 października 2014 (23:35)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,404

Zip tak skromnie zrobił, że aż sie boje rozpisywac nad swoim yikes

110 jest lepszy od IS-3, bo strzelając do obu nawet T26E4 z 170mm penetracji czesto łatwiej mi przebić IS-3 niż 110 big_smile
Co do ogółu to widzę że poszedłeś w głownie a sowiecki sprzęt do niszczenia czołgów, zatem nie dziwie sie że masz problemy z gra choćby AMX 50 100, bo to 2 zupełnie różne światy. Co do Japonii, to polecam Ci sie zająć ta linią jak będziesz miał ochotę, bo do VIII poziomu japońskie czołgi są dość nierówne i trzeba sporo wysiłku oraz troche szczęścia by dobrze sobie na nich radzić.

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (8 października 2014 (23:50))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#6 8 października 2014 (23:40)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN

Hah! A co ja mam powiedzieć? Aż wstyd temat robić yikes

#7 7 stycznia 2016 (13:08)

vahlder
USER
Data rejestracji: 5 stycznia 2016
Liczba postów: 7

No nawet całkiem pokaźna ilość ciekawego sprzętu. Ja jestem nawet nie w połowie drogi do takiego posiadania.

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU