Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 16 grudnia 2012 (19:59)

Nend77
USER
Data rejestracji: 14 grudnia 2012
Liczba postów: 6

O co chodzi z zawodami?

Gram po dłuższej przerwie i gdy wróciłem, zobaczyłem, że każdego dnia są inne zawody. Kiedyś zawody się odblokowywało, dlaczego teraz tak nie jest? Trochę mnie to denerwuje, bo nie mogę wziąć udziału w tych, w których można upolować jakieś konkretne party, każdego dnia jest co innego hmm Jeśli wiecie coś na ten temat albo jak to zmienić to bardzo proszę o pomoc, byłbym wdzięczny smile

Reklama

#2 16 grudnia 2012 (20:04)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,404

Odp: O co chodzi z zawodami?

Wprowadzili to razem z klasami aut by zmusić graczy to używania aut które stały tylko w garażu. Teraz zamiast wszystkich eventów, masz tylko część do tego część ma restrykcje klasy jakie mogą w niej brać udział, ale za to w tych eventach(wyścigach) nie ma ruchu ulicznego. Na chwile obecna jedynie w Team Escape High Stakes jest duża szansa coś trafić, ale często całkiem przypadkowe party i chyba nie ma teraz pewnych tras gdzie coś można dostać na 100 procent.

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#3 16 grudnia 2012 (22:13)

Nend77
USER
Data rejestracji: 14 grudnia 2012
Liczba postów: 6

Odp: O co chodzi z zawodami?

Dzięki za odpowiedź. smile

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU