Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 6 lipca 2012 (20:09)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Odzież sygnowana marką ROTRS.pl

Witajcie! W dniu dzisiejszym mam zaszczyt poinformować iż ruszył nasz sklep z odzieżą sygnowaną marką "ROTRS.pl". Cena jak narazie to 39 złotych (bez kosztów wysyłki). Co prawda dla niektórych z Was może nie być to tanio, ale cóż... Jeśli ktoś chce być "indywidualnością" mieć ładną (naprawdę ładną tongue) koszulkę to bardzo serdecznie zapraszam.. Na chwilę obecną jest jeden dostępny wzór (kolor czarny z logo ROTRS) dla mężczyzny i dla Kobiety. Z czasem zapewne będzie więcej wzorów. Czekam na propozycje.. Mogą to być też bluzki na ramiączkach, bluzy, a nawet majtki. yikes

Rotrs.Cupsell.pl - zapraszam do odwiedzenia sklepu, można zobaczyć jak wyglądają koszulki.

Reklama

#2 6 lipca 2012 (20:14)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Odp: Odzież sygnowana marką ROTRS.pl

Będę miał jakiś grosz to jak najbardziej kupię jedną smile

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#3 6 lipca 2012 (20:32)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,483

koszulkę sobie w najbliższym czasie powinienem kupić, nie ma co ;3

edit:
fajnie by było jak by były jeszcze podobne koszulki ale np. dodany jakiś fanart pod naszym logiem ;3

Ostatnio edytowany przez Salusik (6 lipca 2012 (20:33))

Hollywood_Undead_2.jpg

#4 6 lipca 2012 (22:46)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,452

hm... na razie cienko z kasa, ale jak bede kupowac kolszulke sobie to oczywiscie zaczne od sklepu ROTRS big_smile

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#5 6 lipca 2012 (23:34)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Zip,kupisz mi? Pliss heart

#6 7 lipca 2012 (11:44)

ZIELSKO
ROTRS
Liczba postów: 1,221

Wymyśliłem koszulkę która by była fajna heart ale wiem, że jak to napiszę, będzie dużo kontrowersji, no ale nic..
Kiedyś na którymś filmiku ze zlotu, były wypisane wszystkie osoby aktualnie znajdujące sie w clubie w taki fajny sposób.
Można by było coś takiego zrobić na koszulkach, zdaje sobie sprawę, że zrobienie takiej koszulki będzie droższe, niż z samym logiem, ale to chyba nie jest główny problem.
Problemem jest to, kogo by wypisać na tych koszulkach, bo przecież sporo osób odeszło, a kilka doszło.
Myślałem nad samymi weteranami, czyli osobami które na pewno nie opuszcza ROTRS, bo jeżeli wytrzymały ponad rok.. to już im nic nie przeszkodzi.. ^^
Tylko znów trochę nie fajnie dla tych osób które doszły nie dawno, a planują zostać.. No ale napisałem pomysł, a wy piszcie co myślicie.

#7 7 lipca 2012 (12:05)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

ale wiem, że jak to napiszę, będzie dużo kontrowersji...

No tak, masz rację. Myślę, że to jest zbędne, dlatego iż klubowicze odchodzą i przychodzą nowi, dlatego lista klubowiczów by się musiała ciągle zmieniać i takie bluzki by trzeba było bardzo często aktualizować, w dodatku Ci którzy by już taką koszulkę kupili to po jakimś czasie by była nieaktualna, a przecież nie będziecie kupować co chwila nowej..
Jeśli chodzi o weteranów, no to pomysł średni, bo jak dochodzi do klubu ktoś sensowny to i on po czasie się stanie weteranem i go nie będzie na tej bluzce. hmm Lepiej nie kombinować.

Możecie w tym temacie zaproponować jeszcze jakieś wzory. Jeśli ktoś by chciał, mogę zrobić specjalną edycję bluzki z unikalnym nickiem pod logo rotrs na życzenie.

Zorientowałem się bardziej w temacie i można stworzyć: Tshirt Heavy (zwykła bluzka), Tshirt baseball (kolorowe rękawki), Baseball Longslave (kolorowe długie rękawy), Baseball Kids (dla dzieci), Polo Clasic (Polówka), Bluza Weekend (Bluza bez kaptura), Bluza z kapturem Kangoo (bluza z kapturem, kieszeń z przodu), Poszewka na poduszkę (chyba małych rozmiarów, na jasia), Pluszowy miś, Pluszowy renifer, Czapka Army, i Stringi damskie. smile

PS: Jak znajdę czas wieczorem, zaprojektuję bluzki w wersji "White".

#8 7 lipca 2012 (12:46)

POINTMAN
MODERATOR
Liczba postów: 4,452

Hm... czy ja wiem, to by nakrecalo sprzedarz koszulek...

Ale wracajac do pomyslu Zielska jeszcze, to moze o to Ci chodzilo wypisanie? http://www.youtube.com/watch?v=yVVMYegJ … lpage#t=6s

A teraz już nieco od siebie dodajac, to moze nie wypisanie wszyskich czy weteranow, ale koszulka z logiem klubu i swoim nickiem... to juz inna sprawa by byla. Mysle ze kazdy by chcial miec taka indywidualna koszulke. Dodatkowo jak to chyba Many proponował by wybrac sobie numerki w tym temacie http://rotrs.pl/viewtopic.php?pid=6890#p6890

Mozna by to wykorzystac i jesli byla by taka mozliwosc to zamowienia za nieco wieksza kwote koszulki z Nickiem pod logiem i numerkiem(kami) na boku.

Ale to tak tylko pomyslalem sobie big_smile

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU