Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 24 czerwca 2012 (11:32)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

ACR i inne gry...

Pytanko do tych co grają w ACR, chcecie by klub był bardziej "Zaangażowany" w tą grę?
Może macie jeszcze jakieś propozycje innych gier?
Tak, to jest propozycja wdrożenia większej ilości gier do klubu!
Chcę byśmy mieli w co grać, a nie tylko world w którego mało kto gra i heat w którego nikt nie gra.
Rotrs musi trochę odżyć!

Reklama

#2 24 czerwca 2012 (11:39)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Odp: ACR i inne gry...

ACR troszkę nudny ostatnio, ale na pewno większe wsparcie dla tej gry trochę by nas rozruszało, parę osób może by doszło. Heat? Ktoś gra jeszcze? Pewno usunąć to? big_smile Z innych proponowanych gier to Trackmania Nation, gra w nią więcej ludzi niż w worlda. Powiedziałbym, że i Trackmania 2 Canyon, ale ona płatna jest... Niedługo może już ruszy otwarta beta F1 Online i jeśli będzie warta uwagi to również będzie można się zastanowić. Jest również Battlefield Online, Battlefield Heroes (to pierwsze chyba znów zainstaluję...). smile

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#3 24 czerwca 2012 (11:57)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,452

Tak, mysle ze dla ACR warto bylo by zrobic jakas sekcje, zwlaszcza, ze juz zamiescilem info o klubie na forum ACR i jak widze cos sie zaczelo dziac(user  ziko_tczew jak ustalilem gra w ACR i z tej gry do nas zawital).

Co do Heat, to faktycznie troche slabo jest po tej "przeprowadzce", ale nie mniej gra dalej jest bardzo dobra pozycja i w niej najlepiej mi sie driftuje, z reszta ja w to tylko gram dlatego ze fizyka w arcade czy sim mode bije na glowe NFS W i ACR poniekąd, to taki GRID wsrod free2play scigalek, laczy dla mnie radosc z jazdy w wrazeniami z jazdy i zachowuje przyjemny balans, wiec nie skreslal bym jeszcze Heat big_smile.

F1 online niedlugo ruszy z otwarta beta i chyba moge spokojnie napisac, ze ja i Mist sie troche wciagnelismy w to. Sterowanie na poczatku moze byc nieco ciezkie(klawiatura do wlaczenia opcji KERS i DRS oraz gaz i hamulec + mysz do sterowania i rowniez gazu i hamulca), ale jak ktos gral np. w LFS to moze mu sie to szybko spodobac big_smile. A to tylko sciganie sie, bo gra ma bardzo rozbudowany nawet tryb zarzadzania zespolem i to przy nim chyba najwiecej bedzie zabawy wiec jak tylko wyjdzie otwarta beta to mozna by dodatkowy dzial dodac big_smile

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#4 24 czerwca 2012 (12:14)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Tak, heat nie ma co jeszcze skreślać, bo gra jest fajna i zawsze jak wejde i pogram z pointem nawet to mam banana na twarzy, czuć rywalizacje, emocje i troszke adrenaliny. Fakt faktem, levelR był lepszy...
Będzie więcej grze w klubie - będzie więcej działów. Rozwiązanie jakie zastosuje jest proste, aby strony głównej nie zaśmiecać i nie "przedłużać forum" powstanie jeden dział "Games Zone" a w nim subfora z "Need For Speed: World Online", "Heat Online", "Auto Club Revolution" - nie wiem czy dobrze to napisałem, no i inne gry na jakie by się zdecydowało choć kilka osób.

#5 24 czerwca 2012 (13:15)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Może CoD?
No i ten Battlefield,co tam Mist wcześniej wspominał,musi być fajny.

#6 24 czerwca 2012 (13:45)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,484

Fajnie jak by więcej z Was grało w LOLa bo tak to prócz tego, że wszyscy się z Worlda tutaj znamy to większość z nas razem w inne gry nie gra już tak często... tak jak już pisaliście wcześniej Heat Online został chyba przez Was zapomniany, TrackMani nawet na kompie nie mam, nie wiem jak Wy, BFa Heroes też mi się nie chce znowu pobierać...  był temat w OffTopie z grami jakie kto ma zainstalowane na komputerze Link Do Tematu - KLIK więc tam można sprawdzić ile tych samych gier mamy ^^

Hollywood_Undead_2.jpg

#7 24 czerwca 2012 (15:26)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Ja nawet na NFSW nie znajduję za bardzo czasu (chociaż się staram), co dopiero na inne gry. Ale pomysł dobry i go w zupełności popieram. tylko jak by było więcej gier to jak by wyglądała rekrutacja wtedy??. Bo np. mam znajomego który gra tylko w World of Tanks, i chętnie by pewnie dołączył do klubu, ale w NFSW to on już zakończył karierę, powiedział STOP i już nie gra yikes.

zipoll.jpg

#8 24 czerwca 2012 (16:35)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Może dla każdej gry by się znalazł administrator lub dwóch wink
A World of Tanks słyszałem coś o tym i może spróbuję ^^

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU