Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 11 maja 2012 (13:03)

Kowalhwk
USER
Data rejestracji: 7 maja 2012
Liczba postów: 2

Kowalhwk

Widzialem tam pare rzeczy nie milych na moj temat nie bede go ciagna nie ma zadnego sensu, problemu z tym przyzwyczailem sie do tego ze nie ktorzy zazdroszcza nie ktorych umiejetnosci ale musza byc tego jakies dowody wiec mam np 3 filmiki na ktorych robie czasy i to bardzo dobre:
1: jak bym zrobil te czasy bez cheatowania skoro sa nagrane ? //właśnie, nie da rady zrobić takiego czasu bez cheatowania, zrobiłbyś taki, gdybyś używał Powerupów (wideo poniżej)
2: ktorys z was widzial na sparze ze cheatuje lub na privie multi ? // na sparze .. wideo poniżej, Sobol pokazał Twój czas, nie widać użytych Powerupów
3: czy to nie jest winna tego ze przegraliscie ? typu sobol pytajnik // sobol nakręcił wideo (patrzeć niżej wykrzyknik) gdzie używał powerupów i był 2, a ty nie używałeś, i byłeś 1 (??)
4: jaki kolwiek dowod ze cheatuje prosze mi przedstawic filmikiem zeby bylo widac ze ewidetnie cheatuje!!! // ludzie .. znowu wideo poniżej, C4 w innym poście też dodał
5: jesli nie jestescie w stanie odp na 4 pkt to wiecej nie uzywajcie slowa Kowal! // odpowiedziałem .. KOWAL TO CHEATER wykrzyknik

To sa linki z czasami:
http://www.youtube.com/watch?v=ZOiTzp6OX_k mistrzostwo a zrobilem 1.03 i jest to nie realne ? cheaty ?
http://www.youtube.com/watch?v=XQEUSrMtP4E czas poprawiony o wiele lepiej na 2.11
http://www.youtube.com/watch?v=72Oc2YgebbM By Sobol // takie prędkości przy czerwonym aucie naprawy .. (3:16 do 3:37 - co miał ktoś wyłączyć, Trainera NFS World pytajnik)

Jesli ktorys z was zejdzie na taki czas to wtedy pogadamy a szczegolnie na 1.04
Skonczylem swoja wypowiedz wasze odp mnie nie interesuja dziekuje papatki kiss pzdr po cwicz smile

// pozdro, poćwicz gramatyke, masz trochę do nadrobienia

Edit: CROSSCOMP

Reklama

#2 11 maja 2012 (13:29)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Odp: Kowalhwk

jesli nie jestescie w stanie odp na 4 pkt to wiecej nie uzywajcie slowa Kowal!

Skonczylem swoja wypowiedz wasze odp mnie nie interesuja dziekuje papatki kiss

to nie będziemy odpowiadać yikes

...

Nachalny jesteś to zaraz z banem wylecisz, temat się skończył, zamknąłem go, a Ty zakładasz nowy.
Dział sparingi nie jest od dyskusji o członkach innego klanu.

#3 27 czerwca 2012 (13:38)

CROSSCOMP
SERVER SUPPORT
Data rejestracji: 10 grudnia 2010
Liczba postów: 168

Odp: Kowalhwk

2 Tytuły KOWALHWK po wpisaniu na google ..

KOWALHWK - Czyli kolejny CHEATER - NFS WORLD

Zdrowo walnięty w palę gość jadący na przenikaniu i do tego jakimś badziewiu do wspomagania ...

KOWAL, nawet wujek Google wie, że cheatujesz wykrzyknik yikes

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU