Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#17 8 maja 2012 (18:38)

CROSSCOMP
SERVER SUPPORT
Data rejestracji: 10 grudnia 2010
Liczba postów: 168

Odp: ZGZ vs ROTRS

HARDKOR89 napisał/a:

Master of Puppets? Ja bym chciał spotkać cię w grze miszczu ... najlepiej dzisiaj godz 21-22 i możemy zobaczyć czy jestem mocny tylko w gębie.

Najlepiej dzisiaj będzie, jak nie będziesz mnie wkur**ał .. O 21-22, myślisz, że siedzę przed kompem jak ty, bo czas mi przez palce przelatuje pytajnik Kiedyś się spotkamy .. w bliżej nieokreślonym czasie.

Jestem tego samego zdania co C4M3L3ON, dla mnie sparing jest unieważniony.

P.S. Pisze się "mistrzu" zamiast ..

Reklama

#18 8 maja 2012 (18:51)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Oj, to pojechałeś mu po rajtach teraz. neutral

#19 8 maja 2012 (19:03)

HARDKOR89
USER
Data rejestracji: 4 kwietnia 2012
Liczba postów: 8

1. 'Miszczu' pisze specjalnie dla twojej wiadomości. // nie ściemniaj, masz z gramatyką na bakier ..
2. Filmików nie nagrywaliśmy bo miała od was jedna osoba nagrywać i to tyle w tym temacie.
3. Dla ciebie cross moge być o 19 skoro dla ciebie za późno o 22. // o 19 oglądasz dobranocke, ja o tej porze 2 letniego synka usypiam .. smile
4. Sparing się odbył jak już powiedziałem i wyniki "nie zostaną" usunięte z naszej strony. // sparing "nie FairPlay" się odbył, a "wasza strona" mnie g*wno obchodzi
5. Point może mi powiesz że w wyścigach ze swoimi kumplami jeździsz i ramujesz swoich byle być 1 na mecie. Nie zrozumiałeś tego co miałem na myśli... // FAIRPLAY, poszukaj co to oznacza ..

Myślałem, że jesteś doroślejszy, z twoich wypowiedzi wynika, że masz max. 18 lat ..
//CROSSCOMP

#20 8 maja 2012 (19:09)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Sparing się odbył jak już powiedziałem i wyniki "nie zostaną" usunięte z naszej strony.

No to jak go uznałeś to dobrze, my nie, bo nie podobały nam się te wasze zagrywki i to co o was mówią.
Koniec tematu, ema. yikes

#21 8 maja 2012 (19:10)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,403

HARDKOR89 napisał/a:

1...
5. Point może mi powiesz że w wyścigach ze swoimi kumplami jeździsz i ramujesz swoich byle być 1 na mecie. Nie zrozumiałeś tego co miałem na myśli...

Doskonale to zrozumiałem, bo jechałem w tym sparingu i doskonale pamiętam Ocean View gdzie jechałem za "ściana" wasza, a gdy się udało mi z wami zrównać to chociaż byłem po zewnętrznej zakrętu wciąż byłem naciskany.

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU