Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#9 7 maja 2012 (23:12)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,452

Odp: ZGZ vs ROTRS

Pomijajac kwestie Kowala, juz na sparingu nie podobala mi sie jazda, druga ekipa zaraz po tym jak Kowal byl 1 starala sie przyblokowac kazdego byle ni jechal za nim. Czego tak sie dzialo nie wnikam, ale sam ten fakt nie byl fair play.

Co do samego Kowala, raz udalo mi sie za nim jechac i to nawet dosc blisko i sie go wyjatkowo trzymalem przez jakis czas az nie wpadlem na cywila, takze nie wiem jak on to robi, ale gratuluje niezlego refleksu, bo nawet ja na 2 okrazenia north road wpadlem na 1 zagubionego cywila.

PS: I jeszcze jedno...

HARDKOR89 napisał/a:

...
KOWAL odszedł od nas w pokoju przez małe nieporozumienie między nami i pewnie wróci, także złej atmosfery między nami nie ma.
...

Kiedy Kowal od was odszedł dokładnie?

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (7 maja 2012 (23:51))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Reklama

#10 8 maja 2012 (09:58)

HARDKOR89
USER
Data rejestracji: 4 kwietnia 2012
Liczba postów: 8

CROSSCOMP napisał/a:
HARDKOR89 napisał/a:

(...) Odkąd stworzyliśmy grupę ZGZ (1 kwietnia) to CLH zawiesiło działalność w NFS World...nie wiem sam wydedukuj dlaczego xD.

Uważasz się za Master Of Puppets pytajnik Ciekawe, obyśmy się w grze nie spotkali ..

Na filmiku widać wyraźnie, jak Kowal pojechał, rzeczywiście, wszyscy podobne moce aut, a kowal od was odchodził na każdym metrze .. (Gdzie tu logika?)

Jestem tego samego zdania co Cameleon, Kowal definitywnie oszukiwał .. chyba, że Hardkorowy Koksu mu Koksa do pieca dorzucał ..

Nie no widzę że ta dyskusja sensu nie ma bo żyjecie w swoim świecie i próbujecie zatuszować porażkę...CROSS pokaż mi w którym miejscu tak Kowal odchodził...gdybyś lepiej jeździł na zakrętach i miał mniej dzwonów to byś też odjeżdżał człowieku.
Gdybyśmy byli złośliwi to spokojnie mogliśmy powiedzieć że znacie się na ramowaniu tylko ale tego nie powiedzieliśmy bo ROZSTALIŚMY SIĘ PO SPARZE W DOBREJ ATMOSFERZE a teraz robicie syf.
Spar został uznany i koniec tematu.

Chcę jeszcze zauważyć jedną rzecz...zakładając klan, zbierając ludzi i chcąc zaistnieć w świecie innych Klanów mądre jest używanie hacków które gołym okiem widać i potem spierać się że ich nie było. Zostawiam tą kwestię do rozważań.

Master of Puppets? Ja bym chciał spotkać cię w grze miszczu...najlepiej dzisiaj godz 21-22 i możemy zobaczyć czy jestem mocny tylko w gębie. A no i filmik nagramy sobie dla obu teamów.

POINTMAN spar 2 vs 2 lub 4 vs 4 to praca zespołowa teamu. Każdy stara się pomagać swoim tak by nie ramować i jednocześnie być przed przeciwnikiem. Kowal jak zauważyłeś jest tak nieludzko szybki bo nie ma bliskich spotkań z traffikami więc nie widze tu tematu do dalszej dyskusji na jego temat.
Jak już wcześniej wspomniałem, możemy jechać rewanż bez kowala aktualnie ale to wasza decyzja. Nie chciałbym też byśmy przez tą sytuację stali się wrogami bo to gra a nie 'real life'.

POINT co do kowala kiedy odszedł to jakoś 1-3 maja to było ale nie pamiętam dokładnie...

Ostatnio edytowany przez HARDKOR89 (8 maja 2012 (10:04))

#11 8 maja 2012 (11:40)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

HARDKOR89 napisał/a:

POINTMAN spar 2 vs 2 lub 4 vs 4 to praca zespołowa teamu. Każdy stara się pomagać swoim tak by nie ramować i jednocześnie być przed przeciwnikiem.

To zaczyna się robić modne, jazda całą szerokością ulicy w grupie nieumożliwiająca wyprzedzanie przeciwnikowi. Dla mnie jest to nie Fair play.

HARDKOR89 napisał/a:

Kowal jak zauważyłeś jest tak nieludzko szybki bo nie ma bliskich spotkań z traffikami...

Niesamowite, jedyny gracz w NFS który nie wali w cywili, czyżby jakieś przenikanie??, a może takie szczęście. To ja bym się nie zastanawiał, tylko zagrał w lotka na jego miejscu. Wygrana gwarantowana.

zipoll.jpg

#12 8 maja 2012 (13:30)

POINTMAN
MODERATOR

Tak jak Zip napisal:

ZIPOLL83PL napisał/a:
HARDKOR89 napisał/a:

POINTMAN spar 2 vs 2 lub 4 vs 4 to praca zespołowa teamu. Każdy stara się pomagać swoim tak by nie ramować i jednocześnie być przed przeciwnikiem.

To zaczyna się robić modne, jazda całą szerokością ulicy w grupie nieumożliwiająca wyprzedzanie przeciwnikowi. Dla mnie jest to nie Fair play.

To nie było zachowanie fair play i nie rozstaliśmy się w milej atmosferze jak piszesz o ile pamiętam. Prawdziwy spar Fair play mieliśmy z PEC i teraz z DKC. Nikt nikogo nie starał się specjalnie ramować, ani tym bardziej "pomagać" swoim blokując szybszych kierowców innej ekipy, tak to wyglądało od strony ROTRS ale i DKC czy PEC też myślę podobnie uważają, po za tym są filmiki np. DKC ze sparów i nasze.

Czy spar ważny czy nie, mnie to nie interesuje tak naprawdę, bo jako klub jedziemy je dla czystej frajdy i dla odrobiny rywalizacji, wiec u nas nie liczy sie kto wygrał, a kto przegrał, a sam wynik dobrej rywalizacji, który może potem być jako wyznacznik dla osób z klubu które chcą być szybsze(stąd bardzo pomocne są screeny z wynikami i czasami przejazdów).

Osobiście jednak sparu z ZGZ za taki motywacyjny nie uznaje, a dlaczego pisałem wyżej.

Teraz jak tak też myśle, to się zastanawiam tylko dlaczego tak Kowalowi pomagaliscie tylko i nie chodzi mi o "wspomagacze", bo na naszych nawet filmikach widac iz Kowal nie od razu był 1 za kazdym razem i czasem tez spadal nieco niżej na tabelce, ale czego w wiekszosci nam utrudnialiscie jazde by on mogl odjezdzac? Moze nie jest tak nie ludzko jednak szybki jak mowicie, bo Olaf nie raz byl duzo szybszy...

Jak pisałem wyżej, w pełni popieram co pisał Zip i jeśli by uznać spar za nieważny to nie z powodu haków, ale jazdy nie fair play moim zdaniem.
Przepraszam tylko ze dopiero teraz to pisze.

#13 8 maja 2012 (14:57)

Zenek
USER
Data rejestracji: 23 grudnia 2010
Liczba postów: 339

Ale na pytanie kiedy Kowal od was odszedł nie odpowiedzieliście, tylko zaczęliście ciągnąć temat, o tym jak syf robimy ...

#14 8 maja 2012 (15:45)

POINTMAN
MODERATOR

THEPROZENON napisał/a:

Ale na pytanie kiedy Kowal od was odszedł nie odpowiedzieliście, tylko zaczęliście ciągnąć temat, o tym jak syf robimy ...

odpowiedzieli

HARDKOR89 napisał/a:

POINT co do kowala kiedy odszedł to jakoś 1-3 maja to było ale nie pamiętam dokładnie...

Zatem to bylo juz po sparingu, wiec sprawa Kowala juz nie ma znaczenia moim zdaniem, bo kiedy jechal to byl w ZGZ.

#15 8 maja 2012 (16:00)

HARDKOR89
USER
Data rejestracji: 4 kwietnia 2012
Liczba postów: 8

Najpierw rzekome cheaty, teraz ramowanie dla lepszych. Nie wiem może z wami trzeba jeździć 1 vs 1 bo innego rozwiązania nie widzę. Napiszecie swoje warunki kiedyś to się na nich pojedzie...zgodziliście się na nasze, przegraliście i szukacie dziury w całym. Sparing uznany dziękuje dobranoc jak to mówię po mojemu wink

#16 8 maja 2012 (17:13)

POINTMAN
MODERATOR

Przepraszam, cheaty sugerował C4 i przez to uznał sparing za nie ważny. Sytuacja chyba się wyjaśniła nieco, ale to nie zmienia faktu że jak pisałem sam sparing nie był w sumie fair play. Pisałem też że jako klub honorujemy każdy wynik sparingu, ale takiego który łamie zasady fair play...

HARDKOR89 napisał/a:

...Każdy stara się pomagać swoim tak by nie ramować i jednocześnie być przed przeciwnikiem....

To jedno zdanie sprawia, że cały sparing można uznać że nie ważny właśnie, sam to napisałeś. Pomagaliście sobie nawzajem łamiąc zasady fair play byle tylko przepchać swoich.

Starałem się wyjaśnić sprawę Kowala, która dla mnie nie była żadnym razie najważniejsza, a decyzja o unieważnieniu sparingu podjął sam C4M3L3ON. Nie mniej teraz po całej dyskusji i ja nie widzę sensu traktowania tego sparingu sensowniej jak tylko nie ważnego, czy raczej nigdy nie odbytego.

Jesteśmy klubem i do tej pory nie wyzywaliśmy żadnej ekipy na sparing i tak raczej zostanie, bo nie chodzi nam o walkę między innymi ekipami, ale też jak do tej pory żadnego wyzwania zaproszenia staraliśmy się nie odrzucać z powodów jakie podałem w którymś poście wyżej. Tym bardziej też po sparingu z ZGZ, większość osób od nas jadących miała podobne zdanie iż nie chce więcej jechać z ZGZ. Mam nadzieje że w razie konieczności tu się odezwą.

Nie mniej życzymy wam samych sukcesów osiąganych poprzez jazdę fair play.

PS: Mieliście też niby nagrywać filmy ze sparingu, ale żadnych nie dodaliście. Coś się stało?

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (8 maja 2012 (17:18))

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU