Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 7 maja 2012 (19:07)

HARDKOR89
USER
Data rejestracji: 4 kwietnia 2012
Liczba postów: 8

ZGZ vs ROTRS

Witam.
Zobaczyłem dopiero ostatni post Kameleona odnośnie naszej potyczki i...
Jest to filmik Sobola który jak wiadomo wyzywa każdego od cheatera i na jego filmach nic nie widać przez co psuje graczom reputację.
Porównajcie sobie przejazd Sobola(E30) z przejazdem Kowala(Exige):
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … IrQi9yB7X4

Zobaczcie ile Sobol na godzine wjechał pod pączka na przykład a ile kowal. Moje filmiki też można zobaczyć na YT, wystarczy wpisać HARDKOR89 w wyszukiwarce.
Po to został stworzony ZGZ żeby zmazać to co zostawia za sobą Sobol (największy wróg ZGZ) i przez sparingi chcemy to pokazać.

Druga sprawa była taka przed sparingiem umówione było że filmy kręci jedna osoba, więc naszych nie mamy a na waszych widać wystarczająco i nikt nadludzko nie jechał.

Z naszej strony uznaliśmy ten spar ponieważ się odbył, rozstaliśmy się w zgodzie i są nagrane filmiki więc?

Kowal na dzień dzisiejszy nie jest członkiem ZGZ. Totsumoto zrezygnował z Worlda wiec z nas tez a ferixon wrócił do pec.

Ostatnio edytowany przez HARDKOR89 (7 maja 2012 (19:15))

Reklama

#2 7 maja 2012 (19:34)

Kowalhwk
USER
Data rejestracji: 7 maja 2012
Liczba postów: 2

Odp: ZGZ vs ROTRS

To jest smieszne jechalismy wszystko bylo ok specjalnie ja sie pytalem czy wszystko jest ok ?tak bylo ? bylo odp ze wszystko ok jest fajnie cacy wiec czemu teraz robicie syf pytajnik

#3 7 maja 2012 (19:39)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Nijaki sobol stał się waszym wrogiem przez to nagranie które znalazłem?
Czemu Kowal nie jest członkiem ZGZ, został za coś wyrzucony, czy odszedł z jakiegoś powodu?
I dziwi mnie to, że właśnie ktoś kto jest nazywany cheaterem wśród "kierowców/graczy" z Polski był na prawie wszystkich wyścigach pierwszy.
Kowalhwk nie zganiaj na cały klub że syf robią, bo to ja napisałem posta.

#4 7 maja 2012 (19:47)

HARDKOR89
USER

HARDKOR89, KOWALHWK,HEAWY2 to tylko paru którzy rzekomo cheatowali według 'sobola' i przez to mamy takie zdanie o nim.
KOWAL odszedł od nas w pokoju przez małe nieporozumienie między nami i pewnie wróci, także złej atmosfery między nami nie ma.
Zobacz jak kowal jedzie na filmiku i zobacz przejazd sobola...kowal był 1 bo jeździ na wysokim poziomie i niektórzy nie umieją się z tym pogodzić.
Następnym razem po prostu każdy nagrywa filmik ze swojego przejazdu i problemu nie będzie...
Oczywiście w razie potrzeby napiszcie swoje wyzwanie i pojedziemy jeszcze raz w ramach rewanżu.

Ostatnio edytowany przez HARDKOR89 (7 maja 2012 (20:07))

#5 7 maja 2012 (20:02)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Rozumie, rozumie.. Nie wątpię by kowal jeździł na wysokim poziomie, tylko nie chce by wspomagaczy używał, bo gdyby tego używał to by była lipa.
Ekipa sobola coś mówiła na tamtym filmiku, że kowal na "przeniku" jechał, więc to nie tylko sobol oskarżył kowala o oszustwa, ale ktoś jeszcze.
Patrzę w tej chwili co mówią inni, bo ja z wami nawet nie jeździłem i jeździć nie będę.

#6 7 maja 2012 (20:07)

HARDKOR89
USER

No na filmiku jest ekipa soboleczka więc co...mają siedzieć cicho? sobola nie słychać co mówi przecież. Ręczę że nikt nie używa niczego w ZGZ i jak nie chcesz jechać z nami problemu nie widzę tylko nie przytaczaj takich bezpodstawnych filmików tego człowieka bardzo cię proszę. Odkąd stworzyliśmy grupę ZGZ (1 kwietnia) to CLH zawiesiło działalność w NFS World...nie wiem sam wydedukuj dlaczego xD.

#7 7 maja 2012 (20:51)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Ooo...ciekawe.

#8 7 maja 2012 (22:58)

CROSSCOMP
SERVER SUPPORT
Data rejestracji: 10 grudnia 2010
Liczba postów: 168

HARDKOR89 napisał/a:

(...) Odkąd stworzyliśmy grupę ZGZ (1 kwietnia) to CLH zawiesiło działalność w NFS World...nie wiem sam wydedukuj dlaczego xD.

Uważasz się za Master Of Puppets pytajnik Ciekawe, obyśmy się w grze nie spotkali ..

Na filmiku widać wyraźnie, jak Kowal pojechał, rzeczywiście, wszyscy podobne moce aut, a kowal od was odchodził na każdym metrze .. (Gdzie tu logika?)

Jestem tego samego zdania co Cameleon, Kowal definitywnie oszukiwał .. chyba, że Hardkorowy Koksu mu Koksa do pieca dorzucał ..

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU