Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 23 lutego 2012 (19:11)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Wszystko o sporcie.

Hello!
Temat jest o sporcie jakby ktoś nie przeczytał nazwy big_smile
Wszystkie wydarzenia związane ze sportem są tutaj mile widziane smile
Nie muszą być to same teraźniejsze wydarzenia, stare artykuły, zawody które utkwiły w pamięci również jak najbardziej.

Ja zacznę od czegoś co odbędzie się w tą sobotę(25.02.2012) czyli KSW 18.

początkowo pełny fightcard wyglądał tak:
430688_288334467888719_134389369949897_656076_731108147_n.jpg
Zmieniono dla polaków zawodników, biorąc pod uwagę że obie walki wieczoru zostały zmienione tydzień przed wydarzeniem to wypadło to wszystko jak następny przekręt ze strony federacji...
Mianowicie zmieniono zawodników dla:
Marcina Różalskiego i Jana błachowicza.
przeciwnika Marcina zastąpi Valentun Overeem
Zaś nowym przeciwnikiem Janka będzie Mario Miranda
Stary przeciwnik Różala(Jerome Le Banner) doznał kontuzji.... przeciwnik Janka znów ma zakaz na opuszczanie swojego ojczystego kraju yikes

Co do tej zmiany to walki nie straciły na jakości.. ponieważ obaj zawodnicy reprezentują podobny poziom umiejętności, ale sam fakt zmiany jest trochę dobijający.
Walka Bazelaka i Walusia.
Cytat:"Myślę że na KSW 18 to jest ta walka która ma za zadanie zaskoczyć wszystkich"- mówi współwłaściciel federacji KSW.
A ja bym to ujął nieco inaczej:"To na KSW  18 jest ta walka która ma za zadanie rozbawić wszystkich".
Dlaczego ?
Bo to dwaj StrongMani.. Mariusz Pudzianowski był o tyle lepszy od nich że osiągnął w SM najwięcej z całego świata, a ich nawet z ligi amatorskiej chłopaki po 21lat rozwalają yikes
Biorąc pod uwagę to jak oni sobie radzą na ringu, ta walka to będzie totalne dno.
Bedorf vs. Oliva
Szykuje się bardzo dobra walka z racji tego że nasz rodak jak i jego przeciwnik z ameryki dysponują bardzo duża siłą, jak  i są wielopłaszczyznowymi zawodnikami.
Amsinger vs. Jewtuszko
Mam nadzieje że na tej walce Maciek pokaże na co go na prawdę stać, bo przypominam że na KSW 17 został znokautowany jednym podbródkowym przed Artura Sowińskiego. Jewtuszko to na prawdę dobry zawodnik więc myślę że będzie dobre show.
Sowiński vs. Warburton
Noo... tutaj Sowiński musi się wykazać dużo lepszą formą niż reprezentował na KSW 18, jego przeciwnik skończył karierę Jewtuszki w UFC i wielu innych fighterów których nazwiska w "zaoceanicznym" MMA są bardzo znane.
Dana vs. Azhiev
Jeżeli mam być szczery to tutaj nie wiem czego się spodziewać... obaj zawodnicy mało znani, ale jak widziałem ich treningi to uznałem bardzo "zwinni" czyli  walka zła nie będzie smile

Ostatnio edytowany przez ZIELSKO (23 lutego 2012 (19:16))

Reklama

#2 23 lutego 2012 (21:25)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,431

Odp: Wszystko o sporcie.

nie interesuję się za bardzo KSW ale o tych zmianach zawodników dla naszych to słyszałem ^^

Teraz tak... troche dla śmiechu ale też ze sportu tongue :
http://ofsajd.onet.pl/plotki/geje-chca- … tykul.html

Hollywood_Undead_2.jpg

#3 24 lutego 2012 (17:17)

ZIELSKO
ROTRS

Dzisiaj Jan Błachowicz obchodzi swoje 29 urodziny smile
Przypominam że ok. 3 miesiące temu został ogłoszony mistrzem europy w wadze półciężkiej po wygranej z Sokoudjou smile

#4 26 lutego 2012 (10:23)

ZIELSKO
ROTRS

Ktoś oglądał KSW ?

#5 26 lutego 2012 (13:41)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,451

Miałem zamiar oglądać, ale jednego wieczoru wszystko się zmieniło i nie był mnie w domu smile, działo się coś ciekawego??

zipoll.jpg

#6 26 lutego 2012 (15:18)

ZIELSKO
ROTRS

Wszystko było ciekawe big_smile
Pierwsza walka(Czeczen) dał zajebistą walkę smile
Potem walka dwóch Kamilów- każdy myślał że będzie lipa(Tak, tak ja też XD) a okazało sie ze nie było tak źle. http://www.youtube.com/watch?v=bpe5Rr5_5L
walka prowadzona na jakimś tam poziomie.
Potem Walka Oliva-Bedorf- piękna walka, wygrana na punkty przez polaka.
Walka Jewtuszki- Jewtuszko wreszcie pokazał co potrafi smile
Sowiński- niestety przegrał z siłą i doświadczeniem przeciwnika w parterze, ale w stójce górował na nim.
Jan Błachowicz- miał wiele trudniejszego przeciwnika niż miał mieć a i tak dał rade smile Walka co prawda była w 50% prowadzona w klinczy,a le za to niektóre akcje stójkowe rekompensowały to tongue
2 walka wieczoru, Różalskiego- Co to dużo mówić? przegrał z masakrycznie dużym doświadczeniem przeciwnika który po zbilansowaniu miał prawie 60 walk w formule MMA a Różal miał 3...
+ do tego jego wcześniejszy przeciwnik wywodził się z K1, co za tym idzie, całe przygotowania Różala opierały się w znacznym stopniu na stójce, a tu taka niespodzianka: Przeciwnik wielopłaszczyznowy...
Trochę szkoda, bo to w końcu miał być jego debiut w jego mieście.
KSW trochę dupy dało bo jako "maskotka" miała być bohaterka filmu "ścigana" ale nie przyjechała, bo się przygotowywała do drugiego filmu yikes

Na następnej gali zobaczymy walki kobiet tongue 4 kobiety które stoczą turniej między sobą smile

#7 26 lutego 2012 (15:37)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,451

ZIELSKO napisał/a:

..Na następnej gali zobaczymy walki kobiet tongue 4 kobiety które stoczą turniej między sobą smile

o_O tego nie mogę przegapić big_smile

zipoll.jpg

#8 26 lutego 2012 (15:40)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,431

Zipoll hahah... tak wgl ZIEL mogłeś napisać przy jakiej zajebistej muzyce Różal wchodził na ring ;D No kur*a ! xD

http://www.youtube.com/watch?v=bJ6Y1LQ7xyI ;3

Hollywood_Undead_2.jpg

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU