Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 5 lipca 2011 (14:15)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,484

Wasze gry

Stwierdziłem, że jak NFS World opuściła dużo ilość Was, a do LevelR nie wszyscy się jednak przekonali... Można by napisać jakie macie wszystkie gry na kompie zainstalowane lub moglibyście zainstalować aby np. jak by większa ilość osób miała jakąś grę, która posiada tryb Multiplayer internet (lub nawet LAN to przez hamachi lub inne duperele się połączymy) i może by nasz klub w całości "odżył" w którejś z propozycji ;D (podawajcie tylko propozycje gier, w które można grać online lub LAN).

Tak więc u mnie jest to tak:
-Fifa 11
-NFS World
-TrackMania Nations Forever
-StarCraft + StarCraft: Brood War
-Aliens versus Predator 2
-Aliens versus Predator 3 (2010)
-Battlefield: Bad Company 2
-Unreal Tournament 3
-Warhammer 40k: Dawn of War + Dawn of War: Winter Assult + Dawn of War: Dark Crusade + Dawn of War: Soulstorm
-Alien Swarm (tylko na STEAM)
-Lineage II (tylko privy ale obojętnie jakie - żaden problem mi ściągnąc ;p)

Tak więc narazie to tyle, jak coś dojdzie to pewnie będzie EDIT i Was o tym poinforumuję ;p

Ostatnio edytowany przez Salusik (5 lipca 2011 (21:58))

Hollywood_Undead_2.jpg

Reklama

#2 5 lipca 2011 (14:38)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Odp: Wasze gry

W większości z tych gier co wymieniłeś trzeba mieć oryginał żeby móc grać przez LAN.

Ja osobiście gram:

• NFSW

• World of Tanks

• Battlefield play4free

Dawniej grałem w Worms World Party

zipoll.jpg

#3 5 lipca 2011 (14:45)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

• Need For Speed Underground 2

• Need For Speed Shift 2

• Need For Speed World

• Need For Speed Hot Pursuit 2010

• LevelR

• Juiced 2

• Crysis

• Age Of Empires 3

• GTA 4

• Test Drive Unlimited 1

Więcej nie pamiętam co mam wgrane ..

#4 5 lipca 2011 (15:16)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,452

Z gier w które można grać online:

• Trackmania Nations Forever

• NFS World

• Lever-R

• Live For Speed(licencja demo nic nie kosztuje i można się ścigać 3 autami na 1 torze)

• GTA San Andreas + MTA San Andreas(mod do gry multiplayer-owy, można w nim tworzyć wiele różnych trybów gry jak wyścigi wszystkimi modelami aut, a nawet rowerami, motorami, samolotami, helikopterami czy motorówkami, czy strzelaniny trzecioosobowe. Do tego jest możliwość stworzenia specjalnej mapy do zawodów z dostępnych w grze modeli przedmiotów. Oczywiście do działania potrzeba gry GTA San Andreas w jakiejkolwiek wersji square i samego modu MTA San Andreas)

A z gier których nie mam obecnie na dysku ale również oferują multi to przychodzi mi do głowy darmowe BMW M3 Challenge, które zostało zrobione jako gra promująca markę, ale jest porządnie zrobiona i można się pościgać na torze Nurburgring(tylko na nim), grafika jest nawet niezła.
Daje też dla zainteresowanych jeden z pierwszych filmików jakie robiłem, więc nie powala, ale możecie zobaczyć jak wygląda sama jazda, ale nie sugerujcie się grafiką, bo grałem akurat w to na starym kompie i musiałem obniżyć detale square
http://www.youtube.com/watch?v=zLuVUjjLP_w

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#5 5 lipca 2011 (16:31)

D4MN1T
USER
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 481

- BMW M3 chalenge [ jest też wersja Lexus , Ferrari i jeszcze kilka promo marek samochodowych  ,
- LFS ,
- Level-r,
- TDU1,
- TDU 2 ,
- GT Legend ,
- GTR 1 i 2,
- GTA 4
- Toca GRID

ogólnie każdy sim i większość ściganek , żadne FPP i shotery , i wszelkie inne gdzie w grę wchodzi mieczyk ,szabelka lub jakis gun mnie nie interesują wink

#6 5 lipca 2011 (18:55)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Ja na kompie za dużo nie gram (głównie przez słaby sprzęt), z gier pozwalających na jako taką zabawę przez sieć to:

- NFS World
- Football Manager 2011
- TOCA 3 Race Driver

smile

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#7 5 lipca 2011 (21:44)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,484

C4M w Age of Empires 3 można grać z innymi graczami ? ;D lol nawet nie wiedziałem... O_o ale, że się da to chyba jeszcze bardziej mnie to zachęci do ściągnięcia tej gry, bo już tak planuje download od jakiegoś tygodnia... ale nie wiem czy rzeczywiście będe w to często grywał xD

A tak co do Waszych gier to narazie tylko 6 komentarzy i widzę, że spotkać się możemy tylko w NFS W i Wy jeszcze w LevelR

Hollywood_Undead_2.jpg

#8 5 lipca 2011 (21:53)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

"odżył" !-Sal..

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU