Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 9 czerwca 2011 (14:20)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,404

TRACKMANIA NATIONS FOREVER!

Lista osób grających wraz z ich nickami w grze:
  • CROSSCOMP - RedCross // nick w grze "crossover22"

• M1ST1Q - jaroo25

• POINTMAN - pointman0

• SALUS95 - salus95

• ZIELSKO - arnold_s. (chyba yikes )

Tej gry w zasadzie nie trzeba przedstawiać, ale jeśli już miałbym coś o niej mówić, to jest:

• szalona!(czasem więcej leci niż jedzie square)

• niesamowicie szybka!(na "liczniku" pokazują się prędkości ponad 400, tylko nie wiadomo czego square)

• wciągająca!(w trybie single jest sporo wyzwań do pokonania, aa jeśli już w każdym uda się zdobyć złoto, to w multi czekają na nas zupełnie nowe trasy, to się nie nudzi nigdy!)

• możliwość ścigania się z całym światem(każdy gracz może wybrać własną narodowość bo są chyba wszystkie!)

• możliwość budowania własnych tras!(edytor jest ograniczony nieco w wersji darmowej, ale i tak pozwala budować przeogromne trasy, a ogranicza nas tylko wyobraźnia!

• w multi jest tryb ducha więc nie ma ramowania!(każdy jedzie identycznym autem więc bardziej sprawiedliwie być nie może!)

• na każdej trasie nie liczy się kto dojedzie jako 1, a kto uzyska najszybszy, najlepszy czas!(wystarczy dojechać szybciej od innych square)

• trasy są pokręcone i często wymagają nie tylko skilla w ich pokonaniu, ale też kombinowania by w ogóle dojechać na metę!(nowe trasy powstają codziennie i nie idzie ich wręcz zapamiętać, czasem trzeba mieć też szczęście square)

• w żadnej innej grze nie liczy płynność jazdy jak w tej, by czasem przejechać cały tor(wiec po chociaż pograniu w nią odrobinę można spokojnie nauczyć się szybszej jazy i urywać sekundy grając potem np. w NFS W)[/]

• PONAD 9 MILIONÓW ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW! I gwarantuje że ponad połowa gra aktywnie!(a nie jak w NFS W 5mln i na all in się czeka 5 minut na jazdę XD)

• Na niektórych trasach wręcz skacze adrenalina! square

I co najważniejsze, ta gra powstawała pod kątem uczestniczenia w turniejach elektronicznych, a co za tym idzie oferuje równe szanse każdemu i tylko skill gracza się liczy, dokładnie jak na grę turniejową przystało. Nawet jeśli się nie uda uzyskać najlepszego czasu to nie ma mowy o tym by czuć się sfrustrowanym, a wręcz czuje się bardziej zmotywowanym by na kolejnej trasie pokazać się jeszcze lepiej. Ta gra to rywalizacja i sport elektroniczny w czystej postaci!

Obrazki:
images?q=tbn:ANd9GcSBE-7W9dtPn4LS2-87GbQsnnKqrI9x8lv50oDQCH1zBPywfujPimages?q=tbn:ANd9GcQyD-EFTW5i-Lnd5Lp380cdwy2V_2mL8FRe7_QjMqytNTa2vB1H
images?q=tbn:ANd9GcTCt7aP3I_W1a543yj67xzcVyYEF5Mr9_EtN_3BB8vbXASUAk3timages?q=tbn:ANd9GcRHcrCJSgf8RJ8DY4XH-bzHQtEklvh2mewNYIm1rCVZPEkUcHJ4images?q=tbn:ANd9GcQVogBEJOB5-vKNWDZ3eT5FNPHUAOofj6lBxzprsRYrzfGr32pdimages?q=tbn:ANd9GcSoFCuE-wqgKW8wKmj4F0c0wvPTtMBZmvBoaxfPsCawsR-KPaGYimages?q=tbn:ANd9GcSNA6QoByoEXCJ9d8s_y8LHL0p1AG7qt-1DnfG9gsMNFdTFLbo5images?q=tbn:ANd9GcRNTkqsH7N_s7DwUa1tzWgwW1SZbMv1C6OGxVe_bSC1tnRGOM4v

Opis z portalu:

Gry-online.pl napisał/a:

Darmowa wersja popularnej arcade'owej gry wyścigowej. Bierzemy udział w zawodach z udziałem innych graczy, ścigając się na ciekawie zaprojektowanych torach.

Specjalna edycja serii Trackmania, przygotowana w głównej mierze na potrzeby e-sportu (turniej Electronic Sports World Cup). Zabawa niemal w całości nakierowana jest na rozgrywkę multiplayer, a sama gra nie wymaga uiszczania żadnych opłat. Warto dodać, iż Trackmania Nations wchodzi w skład komercyjnego produktu z tego cyklu, a mianowicie Trackmanii United.

Ogólne założenia rozgrywki pozostawiono w niezmienionej postaci w stosunku do pierwszej i drugiej części serii. Gracz zasiada za kierownicami różnego rodzaju pojazdów, ścigając się na ciekawie zaprojektowanych trasach. Dostępne tory obfitują w skocznie, korkociągi i inne tego typu elementy. Zabawa cechuje się bardzo zręcznościowym modelem rozgrywki, co widać zarówno na przykładzie osiągów dostępnych pojazdów, jak i braku jakiegokolwiek modelu uszkodzeń. Kolejne kraksy nigdy nie są równoznaczne z zakończeniem rywalizacji, a wiążą się jedynie z utratą cennych sekund.

Dostępne tryby zabawy obejmują grę w pojedynkę oraz zabawę z udziałem innych osób, przy czym z oczywistych względów zmagania wieloosobowe odgrywają priorytetową rolę. Lista zawartych w grze trybów multiplayer obejmuje zarówno rozgrywki typu Hot-Seat, gdzie kolejni uczestnicy na zmianę pokonują okrążenia wybranej trasy, jak i zawody rozgrywane w sieci lokalnej lub Internecie. W tym drugim przypadku wszyscy gracze równolegle przystępują do wyścigu.

Zawody toczone są na około stu różnych torach. Nowością w stosunku do poprzednich odsłon tej serii są wyścigi rozgrywane na specjalnie przygotowanych do tego celu stadionach. W Trackmania Nations zawarto ponadto jedną nową kategorię pojazdów. Tytuł ten wyróżnia się także za sprawą zawartych w nim edytorów. Narzędzie o nazwie Painter pozwala na malowanie wybranych przez siebie pojazdów, które następnie w prosty sposób można wysłać swoim znajomym. Moduł o nazwie Existiential Mode zezwala z kolei na tworzenie nowych torów, korzystając przy tym z oferowanych przez grę różnego rodzaju bloczków. Gotowym projektem można się pochwalić przed znajomymi, zapraszając ich do wspólnej zabawy lub umożliwiając im ocenianie wykonanych przez siebie torów.

Oprawa wizualna Trackmanii Nations doczekała się pewnych usprawnień w stosunku do poprzednich części tego cyklu. Poprawiono przede wszystkim wygląd otoczenia. W ramach ciekawostki warto dodać, iż Trackmania Nations posiada wbudowaną przeglądarkę, dzięki której możliwe staje się śledzenie nowości w świecie Trackmanii lub oglądanie zmagań w wykonaniu innych graczy.

Wymagania:
Minimalne:

CPU: Pentium IV 1.6GHz / AthlonXP 1600+
RAM: 256 MB (512 MB with Vista)
HDD: 1.5 GB Free
Graphics Card: 3D accelerator 16 MB

Zalecane:

CPU: Pentium IV 2.5GHz / AthlonXP 3000+
RAM: 512 MB
HDD: 2.0 GB
Graphics Card: GeForce FX 128MB

Officjalna strona: http://trackmaniaforever.com/
oraz bezpośredni link do pobrania tej gry(jest oczywiście język polski i jest to czysta instalka, po instalacji grę się odpala jak każdą inna normalną produkcje czy chociażby NFS W square): http://trackmaniaforever.com/nations/

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (15 sierpnia 2012 (02:39))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Reklama

#2 9 czerwca 2011 (15:27)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Odp: TRACKMANIA NATIONS FOREVER!

Potwierdzam, świetna gierka. Byłem top100 polskich graczy gdy jeździłem yikes Teraz pewnie konto mi spadło sporo...

Ostatnio edytowany przez Nyilde (9 czerwca 2011 (15:28))

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#3 10 czerwca 2011 (08:30)

ZIELSKO
ROTRS
Liczba postów: 1,221

fak, teraz to napisałeś z 2 tyg, temu ją z kompa usunąłem bo nie wiedziałem że można na wersji darmowej na multi smigac...
Może ją znów ściągnę ;p

#4 10 czerwca 2011 (10:16)

Nyilde
ROTRS

Warto, ja sobie przez Steam wczoraj zainstalowałem, może znów zacznę tam jeździć.

621631.png

#5 10 czerwca 2011 (11:14)

MANIANEZ
USER
Data rejestracji: 8 maja 2011
Liczba postów: 644

Ja odpadam. Nie tykam się niczego co ma coś wspólnego z zamulaczem systemu o nazwie STEAM

#6 10 czerwca 2011 (14:19)

POINTMAN
MODERATOR
Liczba postów: 4,404

Manian, ta gra NIE WYMAGA STEAM-a! Można ją zainstalować normalnie beż żadnych zbędnych pierdół typu STEAM.(Nawiasem mówiąc też STEAM-a nie lubię i szlag nie trafił jak musiałem to dziadostwo instalować żeby zobaczyć demo Mafii 2... noż kur... żeby nawet w demo, DEMO! nie można było odpalić beż jakiegoś szajsu... tylko jeszcze bardziej gardzę tą "parą" po tym, a jak demo przeszedłem to zaraz wyjeb... Steama w pizd... i w rejestrze też wszystko po tym wyczyściłem, żeby śladu nawet nie było że ten szajs miałem Xp Na razie nie mam szybkiego łącza ani ultra mocnego już lapka, więc nie interesuje mnie "pobieranie gier" jakimiś programami których nie da się po tym wyłączyć przed grą, sorry za mały off-top ;p)
Tak więc spokojnie, z linka który podałem można spokojnie ściągnąć sama instalkę, zainstalować i spokojnie odpalać bez programów trzecich square

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (10 czerwca 2011 (14:21))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#7 11 czerwca 2011 (16:02)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,429

co Wy macie do steam'a to ja nie wiem... tongue jak dla mnie steam jest zarąbisty i nie zamula mi kompa

Hollywood_Undead_2.jpg

#8 11 czerwca 2011 (17:21)

Nyilde
ROTRS

Trackmania przestała mi działać, co drugi wyścig wywala niebieski ekran śmierci i reset kompa yikes

621631.png

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU