Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 10 marca 2017 (17:37)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,428

Tym razem... fotel

No więc zbieram się powoli za kolejny zakup i myślę o fotelu do kompa. Szczerze mówiąc to kompletnie nic nie wiem, nawet przedziałów cenowych... ale więcej jak 700 złotych na pewno nie wydam. Nie wiem, narazie niech będzie do 600 złotych. Macie coś polecić, sami z czegoś fajnego korzystacie?

Hollywood_Undead_2.jpg

Reklama

#2 10 marca 2017 (22:21)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,403

Odp: Tym razem... fotel

Zobacz lokalne sklepy, a może sam sie zdziwisz co zobaczysz. Ja swój kupiłem w Jysk za 300 PLN (przeceniony z 600). Szału nie ma, ale siedzi sie dobrze, tylko że podłokietniki mogłyby być materiałowe a jest sam plastik.

Co do samego fotela, to byle był rozmiarowo dobry, bo dobry fotel do pracy przy komputerze to nie tylko "wyscigowy", ale są też zwykłe "biurowe", ale to już zależne od preferencji. Tak czy inaczej warto się przejść i usiąść sobie w takim, zobaczyć czy dobrze wspiera plecy, albo czy jeśli ma zagłówek, to jest chociaż dość wysoki by dało się oprzeć na nim głowe i nie leciałą do tyłu całkiem. Ważne po prostu by samemu zobaczyć i wybrać dobry do sylwetki, bo jedne lepsze będą dla nizszych osób, inne dla wyższch itd.

Co do materiałów, to skóra na pewno będzie mniej problematyczna, ale w lecie szczególnie gładka będzie się kleić do ciała jak będzie tylko mogła, więc może być ciezko fapać w takim yikes
Materiały sztuczne, siateksy itd. troche lepiej wypadają w lecie i ogólnie, choć mało wentylują, a do tego z czasem mogą się strzepić i zacząć zaczepiać jak mamy coś odstającego np. w spodniach. No i łatwo łapią zapachy, więc lepiej nie "pierdziec w stołek" oraz nie siadac spoconym bez czegos pod tyłkiem, bo potem ciezko będzie pozbyc się zapachów yikes
Najlepsza chyba jest alkantara lub zamsz albo coś podobnego, w lecie też zbytnio z tym problemu być nie powinno. Do tego raczej nie zbierają zapachów i ogólnie są dość wytrzymałe.

Powodzenia w szukaniu.

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#3 13 marca 2017 (16:35)

Salusik
ROTRS

Pojeździłem po kilku różnych sklepach, które mam w pobliżu - abra, jysk, dek, merkury market no i ten... ogólnie to jestem niewymiarowy, za wysoki XD

Chciałem coś z oparciem na głowę no to niestety ciężko ;c

Hollywood_Undead_2.jpg

#4 13 marca 2017 (16:58)

NanoXen
ROTRS
Data rejestracji: 21 kwietnia 2011
Liczba postów: 234

a Ty w totka coś wygrałeś, bo ostatnio ciągle coś kupujesz, normalnie więcej ode mnie tongue
a poważnie.. to nie wiem czy będzie łatwo coś doradzić zdalnie szczególnie jeśli jest jak mówisz że problem z wymiarami wink - bo tak naprawdę powinieneś sobie na nim usiąść i zobaczyć czy "pasujesz" do niego wink

ja aktualnie siedzę na czymś takim https://www.agatameble.pl/meble/fotele- … owy-w-1007
tylko, że dałem ze 150zł chyba
ogólnie ujdzie, oczywiście głowy nie podpiera u człowieka o wzroście 185cm... ale tanie i jak sie spierdzieli to kupi się inne... ze 2 lata jeszcze pociągnie
miałem taki fajny fotel mięciutki wygodny za 700zł... po jakimś czasie raz, że materiał zaczął obłazić to i mocowanie nogi z siedziskiem się zaczęło krzywić i wyrywać (ważę 90kg) - także ten... nie kupie już drogiego fotela wink

#5 13 marca 2017 (17:08)

Salusik
ROTRS

No ostatnio więcej kupuję ale przecież tez nie są to wydatki 1000+ :v

Co do siedziska to skoro nie mogę nic znaleźć wymiarowo z oparciem na głowę to bez tego będę musiał szukać, ogólnie odpowiadają mi krzesła, które... ehm jakby to nazwać - mają lekko zaokrąglone oparcie na plecy, żebym boki też miał "oparte".
Coś w tym stylu: https://www.morele.net/fotel-akracing-o … gn-750721/

No ale nie wydam tyle na fotel xd

Hollywood_Undead_2.jpg

#6 13 marca 2017 (17:41)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,403

program 500+ mu chyba działa yikes

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#7 13 marca 2017 (19:12)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Nie polecam żadnych foteli z JYSK, już dwie sztuki miałem i następnego już u nich nie kupię.

- Pierwszy był u mnie może z półtora roku (rok gwarancji), przeceniony z 400 na 299. Niby skóra, no właściwie to skóra ekologiczna, ale miałem już kiedyś za granicą jak mieszkałem taki fotel ze sztucznej skóry i był na prawde dobry.
Ten oczywiście zaczął pękać po kilku miesiącach, a następnie zaczęła się z niego sypać ta pseudo skóra co było na prawde uporczywe, wysypało się tego tyle że z tej całej "skóry" została sama materiałowa siatka a pod nią gąbka.

Drugi fotel kupiłem troche droższy, bo już półka wyżej, przeceniony z 800zł na 599, pomyślałem że wreszcie będę miał na czym posadzić dupsko, w końcu fotel za 6 stów to nie byle co. wink Skóra lepszej jakości (zaczęła pękać dopiero po półtora roku i nic nie odpada, są tylko pęknięcia co jeszcze jestem w stanie przeboleć). Za to miałem problemy z dołem fotela. Fotel jest bujany i któregoś razu mocno się przekrzywił w bok i do przodu. Okazało się że chińska blacha się "porwała" i wokół wejścia teleskopu wyrwało piękną dziure przez co fotel nie nadawał się już do użytku, oddałem na gwarancje i po 2 tygodniach bez fotela wymienili mi nowe mocowanie do siedziska. Długo się nie nacieszyłem bo tydzień później upier... się jedno kółko przez co nie można było nim "jezdzic" a i siedzieć krzywo tez niewygodnie...
Wkurzony poszedłem do piwnicy (tam wstawiłem stare części od tego pierwszego fotela) i ten pierwszy fotel miał metalowe nóżki, przełożyłem je do mojego i od tamtej nie licząc tych pęknięć na skórze to w sumie jestem zadowolony z mojego fotela. yikes

88032818122726824571_thumb.jpg 89251011726049555872_thumb.jpg 47557562586247989754_thumb.jpg

To by było na tyle jeśli chodzi o jakość produktów z JYSK.

#8 13 marca 2017 (21:00)

Salusik
ROTRS

No ja to byłem gotów nawet dzisiaj to kupić właśnie w Jysk big_smile
Ale coś mnie tknęło, żeby się powstrzymać i dla pewności popatrzeć w pozostałych sklepach, z resztą nie miałem takiego zaufania do tej ich przeceny z ~550zł na 250
Czyli dobrze wiedzieć, zeby z Jyska nie kupować.
A dla przykładu co sądzicie o tym: https://www.morele.net/fotel-stacja-gam … na-599518/ ? yikes

A tak poważnie to patrząc po opiniach na morele nie mogę nic znaleźć, muszę inny sklep internetowy do tego znaleźć yikes
Większość tego do 700 złotych ma wiele minusów typu: skrzypi, coś odpada, coś schodzi neutral

Hollywood_Undead_2.jpg

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU