Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 13 lutego 2017 (18:29)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,483

Internecik

No siemcia.
No więc tak - piękno Kielc - mieszkam obok centrum, a mam na osiedlu stare okablowanie i brak światłowodów. Czytajcie: maksymalna prędkość internetu przewodowego u mnie to... (tuu duu tuu duu tu duu...) 10! TAK KU*WA! DZIESIĘĆ PIER**LONYCH MEGABITÓW. smile smile smile
Dzisiaj w saloniku Oręż trochę popytałem o ich oferty ite pe i te de i teraz się zaczyna.
Zastanawiam się nad internetem bezprzewodowym 4Gje eLteE, jaki tam oferują - dostanę internet domowy bez ograniczeń z maksymalną prędkością, na jaką pozwala mi moje położenie gełograficzne (asynchro, pobieranie / wysyłanie 1/10 pobierania (i tak spoko dla mnie)) i przy okazji dostanę 500zł w bonusie, które mogę wydać na jakiś modem / router czy insze elektro głupoty. I czy warto coś takiego brać z jakimś routerem? Dostałem info, że do takich routerów mogę dokupić i podłączyć antenę zewnętrzną, która mi jeszcze wzmocni sygnał. Wiadomka, przeglądanie neta, oglądanie itp to mi wystarcza nawet to co teraz mam, ping też mam ok, ale jak by było z pingiem na takim LTE?
Proszę o jakieś porady, kilogram cukru dla sąsiada no i ogólnie mi coś poradźcie :v

Hollywood_Undead_2.jpg

Reklama

#2 13 lutego 2017 (18:43)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Odp: Internecik

Mój wujek ma LTE ale na wsi i tam jest słaby zasięg, ale no ten tego w niedzielę u niego sprawdzałem i miał 1.5 megabita pobierania yikes, ogólnie on sam nie jest zadowolony. Bo raz ma 16 megabitów a raz właśnie 2 lub mniej hmm. Jak jest u ciebie to nie wiem, lepiej sprawdź u kogoś obok siebie kto ma.
Ps: ping miał 53ms

zipoll.jpg

#3 13 lutego 2017 (18:45)

Salusik
ROTRS

No ja byłem w Orange o to popytać ale to nie znaczy, że tam koniecznie musze podpisać umowę. Np. telefon mam w Play i z LTE zawsze mi się łaczy w domu i w poblizu i szybko śmiga. Sprawdzę może jeszcze speed testa na telefonie później.

Hollywood_Undead_2.jpg

#4 13 lutego 2017 (19:51)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Wszystko tak jak Ci powiedzieli zależy od miejsca. Mi na przykład u mnie LTE niby łapało, jednak prędkość to było coś w granicach 10mb, jednak ping wydaje mi się, że i tak był na dobrym poziomie, bo: Grając w CS'a na normalnym necie miałem w granicach 40-50, a LTE około 70, ale, ale, ale ten LTE miałem udostępniony ze smartfona, więc raczej to nie jest najlepszy możliwy router. xD W mieście u mojej dziewczyny jakiś czas też korzystałem z LTE, już z trochę lepszego routera, takiego od Play'a i pykało ładnie, w sumie nie czułem większej różnicy między normalnym netem.
A za te 500zł... pewnie oni Ci narzucą jakieś modele ruterów, które będziesz mógł wziąć, wiec też zależy co tam Ci zaproponują, jak jakiś szajs to lepiej nie. big_smile

#5 13 lutego 2017 (20:47)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

A jak wygląda sprawa z Twoim łączem? Jest stabilne?
Chyba lepiej miec wolniejsze ale stabilne niz szybsze i zeby co chwila spadala predkosc, a na LTE tak moze byc.

#6 13 lutego 2017 (21:14)

Salusik
ROTRS

No uznajmy, że jest stabilne ale to pobieranie... to wysyłanie... :v

Hollywood_Undead_2.jpg

#7 14 lutego 2017 (14:49)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

A nie ma możliwości jakiegoś testu? Albo wzięcia tego na próbę?

#8 14 lutego 2017 (21:27)

Salusik
ROTRS

Pytałem, w Orange nie mają takiej opcji niestety, w Playu nie wiem, w Plusie nawet nie mam zamiaru próbować.

Hollywood_Undead_2.jpg

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU