Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 9 lutego 2017 (23:56)

_Gudovsky_
ROTRS
Data rejestracji: 18 grudnia 2016
Liczba postów: 14

Klawiatura

Siemaneczko Rotory. Potrzebuję pomocy w wyborze klawiatury. Budżet mam do 200zł. Zależy mi na dobrym podświetleniu i w miarę cichej pracy (moja obecna pracowała cicho przez jakieś 2 miesiące, a teraz mam ją trzeci rok, więc możecie sobie wyobrazić, jak to napierdziela). Nie obrażę się za wszelkie membranówki, czy zwykłe elektroniczne z wysokimi bądź niskimi klawiszami. Preferuję klawiatury na kablu, gdyż nie chce mi się bawić z ciągłą wymianą baterii. Dobrze by było też, gdyby klawiatura była sprawdzona przez Was, żeby mieć jakikolwiek feedback. Z góry dzięki i niech moment obrotowy będzie z Wami heart Pozdrawiam cieplutko, Gudovsky.

Ostatnio edytowany przez _Gudovsky_ (10 lutego 2017 (15:29))

"If in doubt - flat out!" ~Colin McRae

Reklama

#2 10 lutego 2017 (12:27)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Odp: Klawiatura

Cześć. Ja niedawno kupiłem taka, A4Tech KD-800L X-Slim. Jest całkiem niezła, można na niej pisać bardzo cicho. Podświetlenie jest wystarczające, dość jasne i wyraźne. W tej cenie lepszej ciężko znaleźć smile

http://www.x-kom.pl/p/75876-klawiatura- … tlana.html

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#3 10 lutego 2017 (15:16)

NanoXen
ROTRS
Data rejestracji: 21 kwietnia 2011
Liczba postów: 234

miałem podobnego a4-techa co Nylide podał, ale jakiś niższy trochę model. Po roku chyba wywaliłem bo zaczęły sie zacinać klawisze... przykładowo naciskając "A" klawisz nierówno się wciskał tylko pod skosem co powodowało jego zablokowanie i uniemożliwienie wciśnięcia... tak samo jak myszek, tak i klawiatur już od a4-techa nie kupię...

obecnie mam LOGITECH K740
klawiatura spoko, estetyczna, niski profil, skok taki laptopowy wink
3 poziomy białego podświetlenia
na obrazkach w internecie są różne wersje.. ja mam z troszkę zmodyfikowanym układem klawiatury (jakiś amerykańcki czy cóś) że obok lewego shifta jest ukośnik "\" (swoją drogą jest on zdublowany bo obok Entera też jest wink
blok klawiszy insert/del home  oraz print screen jest też zmieniony (insert jest obok print screen.. hmm)
zamiast prawego znaczka Windows jest FN znany z laptopów

klawisze są do przyzwyczajenia, jedyna dla mnie wada to sposób podświetlenia rzędu F1-F12... - te klawisze mają podwójną rolę - jako "eFki" i klawisze multimedialne (z FN)- i niestety podświetlenie jest na multimedialnych ikonkach, a nie na napisach F1,F2...

ogólnie mam 2 lata i zadowolony jestem smile

#4 10 lutego 2017 (15:28)

_Gudovsky_
ROTRS

NanoXen napisał/a:

miałem podobnego a4-techa co Nylide podał, ale jakiś niższy trochę model. Po roku chyba wywaliłem bo zaczęły sie zacinać klawisze... przykładowo naciskając "A" klawisz nierówno się wciskał tylko pod skosem co powodowało jego zablokowanie i uniemożliwienie wciśnięcia... tak samo jak myszek, tak i klawiatur już od a4-techa nie kupię...

obecnie mam LOGITECH K740
klawiatura spoko, estetyczna, niski profil, skok taki laptopowy wink
3 poziomy białego podświetlenia
na obrazkach w internecie są różne wersje.. ja mam z troszkę zmodyfikowanym układem klawiatury (jakiś amerykańcki czy cóś) że obok lewego shifta jest ukośnik "\" (swoją drogą jest on zdublowany bo obok Entera też jest wink
blok klawiszy insert/del home  oraz print screen jest też zmieniony (insert jest obok print screen.. hmm)
zamiast prawego znaczka Windows jest FN znany z laptopów

klawisze są do przyzwyczajenia, jedyna dla mnie wada to sposób podświetlenia rzędu F1-F12... - te klawisze mają podwójną rolę - jako "eFki" i klawisze multimedialne (z FN)- i niestety podświetlenie jest na multimedialnych ikonkach, a nie na napisach F1,F2...

ogólnie mam 2 lata i zadowolony jestem smile

Klawiatura jest na przewodzie, czy bezprzewodowa?

#5 10 lutego 2017 (15:30)

NanoXen
ROTRS

przewodowa, zwykły, bez oplotu

#6 10 lutego 2017 (15:50)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,403

Mam właśnie też Logitech K740 Illuminated od 2 dni dopiero, a już go lubie.
Z podświetleniem na max.
03858371155981085762.jpg
Z wyłączonym.
56393087978140882192.jpg
W dzień jak mocno świeci słońce to różnica jest mała, ale jednak trochę podświetlenie sprawia wrażenie że klawisze są lepiej widoczne w takim słońcu.
Wieczorem też zrobię dla porównania zdjęcia, ale tak jak Nano/Flies mówi, rząd F1..F12 w dzień jest widoczny, ale w nocy podświetlone są pomarańczowe znaki na górze klawisza, a nie oznaczenia F1..F12 co trochę zawodzi, choć nie ma tragedii, bo wciąż widać gdzie są klawisze, tylko że trzeba po prostu "pamiętać" gdzie są które. Zdecydowanie jednak mogę polecić.
Nowa(od tego sprzedawcy mam swoją, dość szybko wysłał, wtorek zamówiona, w czwartek już dostałem) za 199 PLN
http://allegro.pl/klawiatura-logitech-i … i_c=147197
Albo outlet(po wystawowe) 175PLN
http://allegro.pl/klawiatura-logitech-i … 18824.html
albo widzę są 2 aukcje z niższa ceną, pierwsza 150 PLN
http://allegro.pl/klawiatura-logitech-i … 64969.html
lub za 119 PLN to wręcz grzech nie brać jak jest ok.
http://allegro.pl/klawiatura-logitech-i … 69241.html

PS: Polecam też pobrać sobie do niej sterowniki i oprogramowanie Logitecha by działały wszystkie klawisze Fn(polecam pełny instalator)
http://support.logitech.com/pl_pl/produ … board-k740

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (10 lutego 2017 (15:55))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#7 10 lutego 2017 (15:54)

NanoXen
ROTRS

dlaczego wszystkie oznaczone są jako używane? ... hmm tongue

ja te 2 lata temu dałem chyba 175 w jakiejś promocji - nowa oczywiście wink

Ostatnio edytowany przez NanoXen (10 lutego 2017 (15:55))

#8 10 lutego 2017 (16:46)

_Gudovsky_
ROTRS

Czyli ogółem chłopaki polecacie Logitecha? big_smile Poczekam na opinie innych, aczkolwiek dosyć mocno mnie przekonaliście do tej klawki. Dzięki wielkie za porady big_smile

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU