Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 28 września 2016 (14:56)

Razor52356
USER
Data rejestracji: 29 stycznia 2013
Liczba postów: 1

Podanie

Witajcie
Jestem Dawid mam już za sobą 22 lata życia.

Przejdźmy do rzeczy.......

Szukam ekipy do gry w gry wyścigowe ewentualnie coś pokroju MTA , GTA Online itp. Moja historia z zespołami zaczęła się już w 2011 roku, pierwszym moim zespołem było Empire Street Racing Team (obecnie zawieszony z przyczyn naturalnych - ludzie sie rozeszli w 4 strony świata) - na bank kojarzone przez dwie bardzo znane mi od Was osoby.
Moja historia z grami Online, Multiplayer lub jak to woli społecznościowymi zaczęła się już w bardzo dobrze znanym Need for Speed World, w którego grałem około 6 lat.
Interesuje się motoryzacją , technologiami , branżą IT. Wybrałem Wasz zespół/klub ze względu na dość długą historię istnienia, często się spotykaliśmy na ulicach Rockport i Palmont City. Poza grami jestem częścią ekipy wydającej polską wersję książki The Most Wanted: Powrót do Rockport.

Gry multiplayer które mam do zaoferowania to:
The Crew
Need for Speed 2015
Need for Speed Most Wanted 2012
Need for Speed The Run
Need for Speed Carbon (tak działa w tej grze oficjalny tryb sieciowy)
Grand Theft Auto Online
Multi Theft Auto aka MTA

Już od dłuższego czasu do klubu namawiali mnie Karolina7  oraz Maciek (Wilgotnik )

Ostatnio edytowany przez Razor52356 (28 września 2016 (15:22))

Reklama

#2 28 września 2016 (17:34)

Wilgotnik
REKRUTER
Data rejestracji: 15 maja 2011
Liczba postów: 235

Odp: Podanie

Posiedź z nami, poświęć troche czasu, poznajmy sie, i laski w Twojej okolicy yikes Zapraszamy do gry smile Zobaczymy co z Ciebie będzie square

Brake pedal ? U mean the Pussy pedal.

#3 28 września 2016 (23:24)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,452

Witaj,
to co zawsze na początku mówię, to byś był aktywny(zaraz ktoś pewnie powie że sam spamuje ShoutBox, ale naprawdę to jedyny sposób square ), by się poznać nawzajem i umawiać na wspólne granie, więc nie krepuj się i korzystaj z niego, a im bardziej się zadomowisz, tym szybciej staniesz się naszym klubowiczem. Proste? No to do dzieła big_smile

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#4 29 września 2016 (11:10)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,483

Graj w Nid for Spidy, a najlepiej w De Krju i pierdziel czołgi, POINT jest słaby i potrafi sam ze sobą cały dzień na shoutboxie pisać.
A tak serio to pierdziel czołgi i zapraszamy do De Krju

Hollywood_Undead_2.jpg

#5 29 września 2016 (14:25)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Ja też w czołgi nie gram, więc razem możemy aktualnie tylko w The Crew pograć,a tak poza tym, to ważne, żebyś się udzielał i chyba tyle.
Jak wejdziesz na forum i zobaczysz, ostatni fragment rozmowy i wszystkie wpisy są na zielono od użytkownika "POINTMAN" to się nie krępuj- przywitaj się, najwyżej przerwiesz jego monolog. xD

#6 29 września 2016 (17:25)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Witaj, więc tak plan jest taki, zrób tak aby w jeden dzień było więcej wiadomości (sensownych) na  ShoutBox innego koloru niż zielony, a na pewno cię przyjmiemy yikes. Nie pamiętam tylko jak to jest z ShoutBox, jaką trzeba mieć rangę żeby z niego korzystać hmm (ale tym się już pewnie C4 zajmie wink ). Powodzianie.

zipoll.jpg

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU