Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.


» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 16 września 2016 (23:39)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Skąd: From the Hell
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,358
WWW

The Crew - postawowe informacje o grze

71644997138391012762.jpg

The Crew (Wild Run)

Jest to arcadowa gra wyścigowa, z otwartym światem wzorowanym na całych Stanach Zjednoczonych Ameryki, głównie nastawiona na rozgrywkę sieciową. Początkowo wydana w 2014 roku jako płatna gra, doczekała się rozszerzenia Wild Run, wzbogacającego rozgrywkę i naprawiającego wiele błędów podstawki. To co jest istotne to fakt że gra w ramach obchodów 30 lecia Ubisoft, od 14 września 2016 roku przez miesiąc stała się w pełni darmowa dla każdego kto posiada konto Uplay.

Gra aspirowała do stania się wyścigowym MMO, więc możliwe jest swobodne przemierzanie miniatury USA w wielu różnych autach, od amerykańskich muscle i pickupów, przez europejskie egzotyki i klasyki po azjatyckie super auta i najchętniej tuningowane sportowe. Sama gra też pozwala na tuning aut, a nawet na zmianę ich właściwości jezdnych i tak od super niskiego auta wyścigowego możemy niektóre auta przerobić w pełnoprawne terenówki. Samych opcji tuningu wizualnego jest mniej niż przestrzeni po której możemy jeździć samochodami, ale gra wciąż oferuje sporo możliwych kombinacji tuningu wizualnego. Do tego dochodzi też tuning mechaniczny, który nie ograniczą się tylko do poprawy osiągów, ale tak jak i wizualny może pozwolić zmienić auto wyścigowe w terenowe.

Sama struktura gry opiera się o kompanię dla jednego gracza podczas której może "levelować" by odblokowywać kolejne auta i zdobywać kasę na kolejne, ale posiada też jak przystało na MMO, wiele opcji gry sieciowej. W The Crew jak sama nazwa tytułu wskazuje, chodzi o naszą ekipę. Podstawową jednostka są czteroosobowe grupki, ale sama zgraja znajomych może być większa, choć same misje są głównie dla 4 osobowych grup. W grze występują właśnie misje, które dają nieco więcej zajęcia niż zwykłe wyścigi i maja na celu urozmaicać gre.

The Crew to przyzwoita gra, a przez miesiąc bycia darmową do pobrania, na pewno wartą uwagi pozycją, choć należy mieć na uwadze, że możliwości tuningu wizualnego nie są tak bogate jak np. w serii Need For Speed, a model jazdy nie jest tak zaawansowany jak w Forza Horizon 3, więc warto o tym pamiętać.

Wymagania:
  • CPU: Intel Core2Quad Q9300 @ 2.5 GHz lub AMD Phenom II X4 945 @ 3 GHz albo lepszy

  • RAM: 4GB

  • GPU: nVidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM z Shader Model 5.0 lub wyższym)

  • DX: 11

  • OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit)

  • Dysk: 30 GB

  • Dźwięk: Karta dźwiękowa zgodna z DirectX i najnowsze sterowniki

  • Sieć: 1024 kbps lub szybsze szerokopasmowe łącze

Online

Reklama

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2018 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU