Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 6 maja 2015 (15:44)

Patka
ROTRS NEW
Data rejestracji: 6 maja 2015
Liczba postów: 2

Podanie

Witam, mam na imie Patrycja, mam 21 lat i jestem z okolic Opola
Krótko nawiązując do tego, co mówił Wilgotnik:
Miałam delikatny styk z WOTem i NFSW.. wiadomo, że szału nie ma, ale dla chcącego nic trudnego  Zawsze można spróbować czegoś innego, nowego
Interesuje mnie muzyka i motoryzacja.. no i wszystko co z nimi związane smile Do klubu chcę dołączyć z uwagi na pozytywny klimat i chęć nabycia nowych znajomości smile

Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna wink

O klubie wiem od Wilgotnik'a

Ostatnio edytowany przez Patka (6 maja 2015 (15:45))

Po co ciągle się stresować ? Warto czasem wyluzować wink

Reklama

#2 6 maja 2015 (16:19)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,404

Odp: Podanie

Witaj,
jak czytam i rozumiem, trochę grałaś w NFS W i WoT, ale jesteś otwarta na nowe propozycje, to bardzo dobrze big_smile
Standardowo polecam odzywanie się na SB i pogadanie z nami by się lepiej poznać i zaznajomić. Jeśli udało się to w miarę szybko zrobić to może jeszcze była by okazja zrobić ostatni może już tradycyjny teścik dla nowych w NFS W a potem zlot w którym mam nadzieje dała byś rade wziąć udział. A jeśli nie to coś by się wymyśliło może w WoT lub innej grze która by Ci pasowała.
Fajnie było by mieć kolejna koleżankę w klubie, na pewno obecne już nieliczne panie były by bardziej może rozmowę dzięki temu czując kobiecą wieź big_smile
Zatem jeszcze raz zachęcam do odzywania się na forum i umawiania na wspólne granie.

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#3 6 maja 2015 (18:45)

Beliefka
ZBANOWANY
Data rejestracji: 7 marca 2015
Liczba postów: 26

Witaj, jak fajnie, kolejna osóbka w moim wieku smile No i również mam nadzieję że jeszcze zdołamy się spotkać na Nfs World big_smile

Nicki w grach:
*NfSWorld: JENNAPL; BELKA72
*WoT: JennaPL

#4 6 maja 2015 (21:44)

NanoXen
ROTRS
Data rejestracji: 21 kwietnia 2011
Liczba postów: 234

Witaj Patka smile

#5 7 maja 2015 (07:28)

GREGORPL404
ROTRS
Data rejestracji: 22 kwietnia 2011
Liczba postów: 2,796

Witam na forum Patrycja, jeśli wolisz... Patka smile , dzięki za pozdrowienia.

Profile: Test Drive Unlimited 2 - GregorJ67
           The Crew - Gregor67PL
            Dirt 3 - Gregor 67PL

#6 7 maja 2015 (11:36)

MANIANEZ
USER
Data rejestracji: 8 maja 2011
Liczba postów: 644

Ja również witam,
co do testu w NFSW masz szansę przejść do historii klubu i być ostatnią osobą testowaną w NFSW yikes
Pytanie: Nick Patka ale jako zdrobnienie używać Patka czy Pati czy inaczej pytajnik
Pytam bo nie widziałem żebyś sama określiła jakie zdrobnienie preferujesz a osobiście sam mam preferencje co do zdrobnień swojego imienia i na przykład nóż mi się w kieszeni otwiera gdy słyszę "Przemko" jestem Przem albo Przemo a wirtualnie Many albo Maniek tongue
Dodatkowo mam bliska przyjaciółkę, która jest dla mnie wręcz jak siostra, zbiegiem okoliczności także Patrycja i na co dzień wołam ją Pati, i ona też pewnych zdrobnień nie cierpi np. Patuś, Patusia po czymś takim można wyjść ze spotkania z nią z bliznami na twarzy yikes więc wolę się upewnić big_smile

...dobra się rozpisałem...

#7 7 maja 2015 (12:21)

Patka
ROTRS NEW
Data rejestracji: 6 maja 2015
Liczba postów: 2

noo mi to tam w sumie obojętnie wink jak dla mnie może być  i Patka, i Patuś, i Pati i wszystko z tym związane ^^ jak kto woli big_smile

Po co ciągle się stresować ? Warto czasem wyluzować wink

#8 24 maja 2015 (10:00)

Adrian98PL
ROTRS
Data rejestracji: 22 stycznia 2011
Liczba postów: 485

Koleżanka już jest troche czasu na forum, więc może zrobimy w końcu tą rekrutacje? yikes

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU