Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 3 grudnia 2014 (13:25)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,354

Hosting zdjęć

Zachęcam do korzystania z hostingu zdjęć IMG.NitroDesign.eu !

Dla niezarejestrowanych możliwość uploadu zdjęć o wielkości do 1mb, zdjęcia wyświetlane są w galerii publicznej, natomiast zarejestrowani wychodzą na tym korzystniej, mają możliwość wysyłu zdjęć do 5mb i możliwość zakładania albumów publicznych oraz prywatnych dzięki którym nikt nie będzie przeglądać wrzuconych zdjęć, dlatego polecam się zarejestrować.

Hosting ten powstał na początku głównie na potrzeby własne, ale postanowiłem udostępnić go dla szerszego grona oraz na potrzeby forum. Wysyłając zdjęcia na inne hostingi lub linkując zdjęcia znalezione w googlu normą jest że po jakimś czasie zdjęcie wygaśnie albo zostanie usunięte przez co takie zdjęcie nie będzie już na naszym forum wyświetlane i w ten sposób robi się lekki nieporządek, dlatego warto się zarejestrować i wrzucać tam zdjęcia, dzięki temu pomożecie w utrzymaniu porządku na forum.

Od strony technicznej wygląda to tak, że strona będzie cały czas udoskonalana, póki co nie urywa głowy, ale działa jak należy.

Reklama

#2 3 grudnia 2014 (14:04)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Odp: Hosting zdjęć

Aaa, teraz rozumiem dlaczego mówiłeś by się zarejestrować. Uczynię to.

#3 16 grudnia 2014 (03:10)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN

Karolina7, Jak najbardziej polecam smile

A tak z nowości to dziś zrobiłem małe udoskonalenie, dosłownie w minutę...
Przy tworzeniu tematów widnieje dodatkowe pole "Wstaw zdjęcie za pomocą hostingu", dzięki czemu możemy w wygodny sposób zdalnie załadować dane zdjęcie na hosting a następnie wyświetla się link który zamieszczamy w temacie. smile Jedyna wada to to aby pamiętać czy jest się zalogowanym na hostingu, w przypadku gdy nie jest się zalogowanym zdjęcie trafi oczywiście na hosting jako wrzucone przez "Gościa", do albumu publicznego - jeszcze będę myślał nad usprawnieniem tej funkcji.

#4 16 grudnia 2014 (21:52)

KAROLINA7
VIP

Jesteś cudowny.

#5 7 kwietnia 2015 (13:59)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN

Macie może jakieś pomysły / spostrzeżenia co do hostingu? Pomyślałem, że może warto by było dać wam jeszcze większą swobodę i zwiększyć wielkość zdjęć do 6mb, co wy na to?

#6 7 kwietnia 2015 (15:07)

KAROLINA7
VIP

Fajny pomysł, osobiście aż tyle nie potrzebuję, ale może TSV czy Pointowi się przyda ( nfs, Wot )

#7 8 kwietnia 2015 (10:47)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,451

C4M3L3ON napisał/a:

Macie może jakieś pomysły / spostrzeżenia co do hostingu? Pomyślałem, że może warto by było dać wam jeszcze większą swobodę i zwiększyć wielkość zdjęć do 6mb, co wy na to?

Jestem za, bo zawsze mnie to denerwowało jak wrzucam zdjęcie a tu na końcu komunikat że za duże hmm

zipoll.jpg

#8 8 kwietnia 2015 (12:46)

POINTMAN
MODERATOR
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,404

To jakie ty zdjecia dajesz? RAW? yikes

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU