Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

#1 6 października 2014 (02:26)

POINTMAN
VIP MODERATOR
Skąd: Zamość aka. ZMC
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 4,598

World of Tanks - postawowe informacje o grze

39527012825916630160.jpg

World of Tanks

To darmowa do pobrania i zabawy gra o czołgach z okresu I, II oraz późniejszych lat 50 i 60 XX wieku. W grze można znaleźć wiele czołgów różnych nacji podzielonych na poziomy oraz klasy. Poziomów jest dziesięć od I do X. Na najniższych znajdziemy maszyny które pojawiły się wraz z I wojna światową, natomiast dalej coraz to nowsze modele aż do maszyn na poziomie X, które są modelami po wojennymi lub prototypami. Każdy czołg jest też przydzielony do konkretnej klasy, których w grze jest 5: czołgi lekkie(LT), średnie(MT), ciężkie(HT) oraz niszczyciele czołgów(TD) i altyleria (SPG). W grze występuje też na chwile obecna 7 nacji: Francja, Anglia, Niemcy, U.S.A., Z.S.R.R., Chiny i Japonia. Każdy zatem może znaleźć coś dla siebie. Z każdym poziomem też rośnie poziom trudności gry, ponieważ zazwyczaj coraz lepsi gracze graja na wyższych poziomach, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wracać do poprzednich czołgów którymi się grało, więc każda bitwa potrafi być wyzwaniem zarówno dla nowego gracza jak i doświadczonego czołgisty.

WoT jest grą opartą na modelu F2P i reprezentuje ten model całkiem wzorowo. Większość rzeczy jakie możemy zakupić w grze jest dostępna zarówno za ugrane kredyty jak i realna walutę zwana "złotem". W przeciwieństwie do innych gier jednak, zmusza każdego do faktycznej gry, ponieważ chociaż w grze występują czołgi premium, dające lepsze zarobki i możliwość szybszego szkolenia załogi, to przede wszystkim nie są one lepsze od innych maszyn na swoim poziomie, a często są poniżej średniej oraz nie da się z nich zbadać innych czołgów. Struktura gry wymaga od każdego gracza rozwijania i zdobywania doświadczenia poprzez grę danym czołgiem by móc zbadać kolejny czołg w linii, zatem każdy ma te same warunki, a osoby które decydują się na wydanie pieniędzy jedynie zyskują na czasie.

Jak zostało wspomniane na wstępie, gra posiada wiele poziomów, nacji oraz klas czołgów. Bitwy rozgrywane są na mapach maksymalnie 1000x1000m, a gracze dobierani są przez grę przeważnie na zasadzie +/- 2 poziomy, co sprawia, że każdy ma szanse się wykazać zarówno jako najlepsza maszyna w bitwie jadąc na 1 lini, jak i trzymać się za innymi gdy jest słabszym czołgiem. To oraz różne klasy sprawiają, że gra nabiera bardziej taktycznego charakteru i sprawi też sporo radości zarówno osobom które podczas gry lubią używać głowy jak i tym którzy na co dzień nie lubią wysilać mózgu, ponieważ im więcej się gra tym łatwiej przychodzi podejmowanie decyzji. Każdy czołg ma też swoje słabsze punty które doświadczeni gracze wykorzystają do zniszczenia wrogiego pojazdu nawet jeśli stoi on frontem. Dodatkowo najprostsze sztuczki też działają i zajazd od tył wrogiego czołgu zawsze kończy się przebiciem jego pancerza. Powodzenie w grze zależy więc tylko od zdobytej podczas gry wiedzy i umiejętności wykorzystania własnego czołgu.

52638810527991211469.jpg

Ostatnia sprawa to aspekt sportowy gry. World of Tanks działa na zasadzie klienta i serwera, przy czym wszystkie obliczenia dokonywane są na serwerze samej gry, zatem nie jest możliwe bez włamania na sam serwer by dało się oszukiwać, co szybko zaowocowało utworzeniem ligi WG. Jedynym zmartwieniem jest zatem tylko dobry ping miedzy graczem a serwerem. W grze działa też system klanów, z których te najlepsze walczą właśnie w ligach esportowych i wygrywają nagrody.
Warto też wspomnieć o samych atrakcjach w grze. WG często organizuje różne zawody i konkursy w grze, oraz regularnie ogłasza specjalne wydarzenia, podczas których  gracze mają okazje zdobywać więcej doświadczenia, jak i wygrywać nawet czołgi premium dostępne tylko za prawdziwe pieniądze.

Na co więc czekać?  Załóż konto, pobierz gre i ruszaj do boju już dziś!
http://worldoftanks.eu/pl/content/docs/update/

Wymagania Minimalne

  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8

  • Procesor (CPU): 2,2 GHz obsługujący SSE2

  • Pamięć (RAM): 1,5 GB dla Windows XP, 2 GB dla Windows Vista / 7 / 8

  • Karta graficzna: GeForce 6800 / ATI x1800 z 256 MB RAM; DirectX 9.0c

  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

  • Wolne miejsce na dysku: 16 GB

  • Połączenie z internetem: 256 kb/s


WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

Offline

Reklama

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2018 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU