Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#9 15 stycznia 2011 (18:23)

PAWELH22
USER
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 58

Odp: Czym jeździsz?

ja mam takie COŚ nazywany pieszczotliwie " Czerwony trup " smile
D15B2 czyli 1.5 90km... 100% przelotowy wydech jakieś ustrojstwa w silniku ,gleba -80/60, środek goła blacha i to co wszyscy kochają RDZA smile 

mojciv.jpg

mojciv2.jpg

* Sygnatura została usunięta przez administrację ponieważ łamała nowy regulamin | (9.07.2012) C4M3L3ON

Reklama

#10 15 stycznia 2011 (18:27)

ZIELSKO
ROTRS
Liczba postów: 1,221

Ładna smile

Ostatnio edytowany przez ZIELSKO (9 grudnia 2011 (23:49))

#11 15 stycznia 2011 (23:33)

CAJMONXD
USER
Data rejestracji: 23 grudnia 2010
Liczba postów: 22

Kurde piknota big_smile sam chce zakupic sobie taką Hondzinke big_smile

#12 17 stycznia 2011 (17:54)

KIDZIPL
ZBANOWANY
Liczba postów: 82

Moja historia aut własnych jest nieco dłuższa smile

Pierwszy był Polonez - Caro Plus 1,6 , ilości koni nie pomnę, ale z racji masy nie miało to większego znaczenia lol Za to kolorek miał ładny tongue

polonez.jpg

Paliło to to w porywach o 13l gazu, ale duży był i fajny ... Poszedł do ludzi w wieku bodajże 10 lat, bo psuł się mocno - głównie zawieszenie, wspomaganie.

Potem było seicento, z silnikiem 1,1l - przyznam, że jak na takiego małego bączka to dawało nieźle, w kolorze również czerwonym. Niestety, żona rozwaliła na słupie w zimie. Miałem nawet gdzieś fotkę po zdarzeniu, jak znajdę, to zarzucę smile

seicento.JPG

Następnym autem, a w zasadzie w międzyczasie przed zgonem seicento, pojawiła się jednostka kupiona tylko i wyłącznie do mojego dojazdu do pracy - jeździłem wtedy 120 km dziennie, w związku z czym priorytetem było spalanie :

thalia2.jpg

Renault Thalia, drugi moim zdaniem najbrzydszy samochód, jaki istnieje, zaraz po Fiacie Multipla big_smile Ale silnik 1,5 dCi to spalanie na poziomie 4,5 - 5l ON, no i bagażnik ma to spory ....

Priorytety się pozmieniały, żona zaczęła dalej dojeżdżać do pracy, w związku z czym 'w nagrodę' za rozwalenie bączka zaczęła jeździć thalią. A ja pół roku jeździłem do pracy rowerem tongue Ale powiedziałem nie ma bata, jak po raz kolejny wróciłem po 21:00 z błotem za uszami lol I ostatnie wolne fundusze poszły na ... Jeepa smile (do wyboru jeszcze w tym zakresie cenowym był dosyć mało używany matiz, ale jakoś się nie zastanawiałem długo)

jeep1.jpg

Jeep Cherokee 4.0 HO Country z 1995 roku. Wersja dość bogata, automat, skóra, klima, automatyczne szyby, centralny zamek, i wszystko działa mimo wieku. Na dzień dobry musiałem co prawda do niego dołożyć 50% ceny zakupu - instalacja gazowa i pakiet startowy (płyny, filtry itp.). Ale radość z jazdy takim autem, szczególnie w zimie i po błocie, wynagradza każdy grosz i czas spędzony przy aucie. Jak fundusze pozwolą, chciałbym kupić coś nowszego, a tego zostawić na wyjazdy w teren, na narty i tym podobne rozrywki smile

Standardowo spala 16-18 l gazu, jak się jeździ spokojnie. Przy butowaniu i kickdownach te silniki są w stanie spalić 30l, więc trzeba uważać big_smile A niestety, prawie 200 koni i pomruk V6 kuszą na każdych światłach, i mimo opływowości kredensu, niejeden się już zdziwił tongue

#13 3 marca 2011 (20:45)

Adrian98PL
ROTRS
Data rejestracji: 22 stycznia 2011
Liczba postów: 487

a ja se jade autobusem i mi to wystarcza wink

#14 3 marca 2011 (23:06)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Natchnęła mnia Twa wypowiedź do pokazania czym i ja się poruszam.
Zwykle:
arriva1969ryvangtn.jpg

city2522glostruptn.jpg

se20og08glostruptn.jpg

metro24hfformosatn.jpg

Zaś rzadziej:
er33trekronertn.jpg

dsbmg5813hovedbanegaard.jpg

To tyle.

#15 4 marca 2011 (05:12)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Karola skąd ty masz prawo jazdy na to wszystko smile

zipoll.jpg

#16 4 marca 2011 (06:54)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Nie mam,policja się tak nie czepia to i bez prawka popitalam:)

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU