Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 9 lutego 2013 (12:07)

MrHardkor89
USER
Data rejestracji: 8 lutego 2013
Liczba postów: 5

Zlot - Cotygodniówka (NFS World)

Witam
Chciałem wam zaproponować udział w zlotach które zwą się "Cotygodniówki", czyli jak sama nazwa wskazuje są co tydzień (serwer APEX-EU).
Pomysłodawcą jest Hejnisław i od pewnego czasu pomaga mu Ardi.

Założenie jest bardzo proste. Robić jak największe zloty o różnej maści co tydzień z nagrodami (jeśli przyłączy się wystarczająca liczba klanów/grup). Została założona strona www.cotygodniowka.cba.pl która tyczy się tylko i wyłącznie tego zlotu.
Oczekujemy iż nie będzie tam podziałów na klany/grupy/sekty itp tylko wspólna zabawa przez jeden wieczór (lub dłużej).
Do współpracy z Hejnisławem i Ardim zgodzili się już Koordynatorzy Polskiej Społeczności, klan PEC, ATL, LRT, 2F4Y oraz Forum ACR oraz inni gracze niezrzeszeni.
Jeśli chodzi o reklamę to na Cotygodniówkach jest możliwe wklejenie waszego logo jako partnerów. Myślę że to by była dobra reklama dla was i dla Cotygodniówek.
Jeśli też byście mieli chęć pomóc w czymś to jesteśmy jak najbardziej za.
Mam nadzieję że się przyłączycie i nie będziemy rozdrapywać starych ran tylko zaczniemy na nowo fajną zabawę jaką są nie wątpliwie wspólne spotkania na TS-ie.

Najbliższy zlot jest zaplanowany dopiero na 16.02.13 za względów organizacyjnych. Tematyka jest więc sprawą otwartą i czekamy na propozycje każdego kto chcę się zaangażować.

Pozdrawiam i czekam za odpowiedzią tu bądź na stronie cotygodniówek.

Ostatnio edytowany przez MrHardkor89 (9 lutego 2013 (12:08))

* Avatar i sygnatura zostały usunięte ponieważ łamały regulamin forum | (9.02.2013) C4

Reklama

#2 9 lutego 2013 (15:42)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Odp: Zlot - Cotygodniówka (NFS World)

TS rwie,lepszy Axon ( ten sam ,na którym bazuje nfs world ), ale jako osobna aplikacja.Do 50 osób naraz.

#3 9 lutego 2013 (16:08)

MrHardkor89
USER

na ostatnim zlocie było ponad 80 osób więc axon by nas zawiódł wink
Co do TSa to nie będzie problemów ponieważ posiadamy 2 TSy: "Nasza Serwerownia" z 512 slotami oraz zapasowy TS PECu ze 150 slotami.
Sam mam axona i jest naprawdę dobry ale bardzo dużo osób posiada TSa stąd decyzja że zostajemy przy drugiej opcji.

* Avatar i sygnatura zostały usunięte ponieważ łamały regulamin forum | (9.02.2013) C4

#4 9 lutego 2013 (16:56)

KAROLINA7
VIP
Data rejestracji: 14 grudnia 2010
Liczba postów: 1,017

Nie wiedziałam ,ze aż tyle osób się zbiera.Pogratulować.

#5 9 lutego 2013 (17:56)

Nyilde
ROTRS
Data rejestracji: 6 stycznia 2011
Liczba postów: 912

Fajnie, że są takie zloty. Ja raczej się nie dołączę, nie tylko ostatnio nie gram w Worlda, ale nawet go zainstalowanego nie mam... wink

621631.png
Nicki w grach: jaroo25, Nyilde.

#6 9 lutego 2013 (21:34)

MANIANEZ
USER
Data rejestracji: 8 maja 2011
Liczba postów: 644

Ja postalam siem być ale na TS moze byc cjensko  - trochem sepleniem   sad

#7 9 lutego 2013 (23:23)

MrHardkor89
USER

Nie chodzi o rozmowę nawet ale o nie zgubienie się jak będzie przejazd...będziesz chciał zawsze można przecież rzucić jakiś temat i najwyżej będzie kupa śmiechu jak zawsze jest jak ktoś ma fajny głos smile

#8 10 lutego 2013 (09:32)

GREGORPL404
ROTRS
Data rejestracji: 22 kwietnia 2011
Liczba postów: 2,795

Ja TSa nie mam, więc jeśli się pojawię na zlocie, po prostu będę jechał tam gdzie większość uczestników smile

Profile: Test Drive Unlimited 2 - GregorJ67
           The Crew - Gregor67PL
            Dirt 3 - Gregor 67PL

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU