Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#9 27 września 2013 (06:17)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Odp: Trenujemy!!!

Point, co do sylwetki...hmmm tu nie chodzi o rzeźbę. smile Myślisz, ze chudy tyłek to błąd? Nie prawda, mam wa talii 75cm, gdybym mógł mieć 65, to bym miał, ponieważ im mniejsza talia, tym lepsze plecy.
ogólnie sylwetka cały czas idzie do przodu. Więc na tym tle nie widzę problemów.
Jeżeli o to co pisałeś, że jak nie będzie progresu to nie uwierzą-tutaj masz 100% racji, ale też jest myk taki, że mam kumpla który już jest na etapie trenowania i wychodzenia na scenę więc na pewno na nim mógłbym się wzorować. smile
Jeżeli chodzi o styl który miałbym sobie wypracować.. no tutaj szału nie będzie, ale mam pewien pomysł, tylko to może pójść w dwie strony, mogę zdobyć rzeszę hejtów, ale tez fanów, a co najlepsze mogą to być te same osoby. xD

Zobaczymy... tongue Gdybym miał dobrego kompa, to bym rozwinął swój kanał na Minecrafcie. xD Wiecie jakby to szybko poszło? Gracz MC trenuje kulturystykę. xD

Reklama

#10 27 września 2013 (12:34)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Tylko żeby Ci nie przyszło do głowy żebyś się wzorował na harkorowym koksu - chodzi o styl mówienia itd...
Wg. mnie to by nie pasowało do Ciebie i wtedy by Cie hejtowali. tongue

#11 27 września 2013 (20:03)

ZIELSKO
ROTRS

Oj Michał tak to jest jak kogoś się zna tylko sprzed monitora. tongue
Bardzo, bardzo, wrecz bardzo bardzo jest mi daleko do takiego pajacowania. smile Wydaje mi się, ze poczucie humoru mam, ale na trochę wyższym poziomie+nie raz mówiłem, ze nie lubię Roberta, ani jako pseudo kulturysty, ani jako zwykłego człowieka.

Także spokojnie, dziwna mowa i pajacowanie nie wchodzi w gre. smile

#12 15 października 2013 (19:32)

ZIELSKO
ROTRS

Jakby ktoś nie widział-wstawiam, jak ktoś nie subskrybował, prosiłbym o to, o lajki też.. (czuje się jak żebrak) xDDD

#13 15 października 2013 (19:57)

ZIPOLL83PL
MODERATOR
Data rejestracji: 3 stycznia 2011
Liczba postów: 2,453

Ja się pytam gdzie ty masz spodnie ? yikes , czekaj jak Karola to zobaczy big_smile

zipoll.jpg

#14 15 października 2013 (23:04)

Wilgotnik
REKRUTER
Data rejestracji: 15 maja 2011
Liczba postów: 235

Oddawaj piosenke z drugiego filmiku! smile

Brake pedal ? U mean the Pussy pedal.

#15 16 października 2013 (06:36)

ZIELSKO
ROTRS

Hehhe, Zip trzeba sie przyzwyczajać. big_smile W przyszłości będę stał na scenie prawie w stringach... xD

Maciek to jest nuta którą mi YT zaproponowało, bo jest bez praw autorskich, a jak wpisałem jej nazwę to nic nie wyskoczyło. O.o

#16 16 października 2013 (07:45)

Wilgotnik
REKRUTER
Data rejestracji: 15 maja 2011
Liczba postów: 235

sad Szkoda..

Brake pedal ? U mean the Pussy pedal.

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU