Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

» Nowy dział - GRAND THEFT AUTO V

#1 31 stycznia 2013 (20:47)

ZIELSKO
ROTRS
Data rejestracji: 11 grudnia 2010
Liczba postów: 1,221

Trenujemy!!!

Witam.
Z racji tego, że znalazło się kilka osób na forum które zachciały zarazić się ode mnie żelaznym sportem zakładam ten temat aby było im łatwiej.
W tym temacie można pytać o wszystko co związane z odżywianiem, treningiem itp. Również oczywiście mam na myśli tych, którzy sobie robią jakieś tam pompki czy coś lekko machają, a nawet ludzi którzy nie mają styczności ze sportem siłowym, ale np. jeżdżą na rowerze, pływają czy cokolwiek.
Po za tym można udostępniać np. zdjęcia z progresu który ktoś zrobił przez jakiś czas, jakieś relacje z treningu też są wskazane.
I oczywiście pytania zdrowotne.
Ja sam czasami rzucę jakaś krótką pracą którą gdzieś tam opracuje sobie na boku. tongue

Zachęcam do udzielania się, ponieważ Administracja płacze, że mało piszecie. big_smile

Pozdrawiam.

P.S Mój 1000 post na forum. Ile to już lat... big_smile

Reklama

#2 31 stycznia 2013 (20:52)

Salusik
ROTRS
Data rejestracji: 24 grudnia 2010
Liczba postów: 2,483

Odp: Trenujemy!!!

Dobra... uwaga! Ale będę pierwszy O_o

Nie wiem czy Ci to potrzebne czy nie ale mam 187cm wzrostu i około 76kg wagi.
Czy taki chuderlak da rade zwiększyć swoją siłę bez zwiększenia masy? ^^ Chodzi mi głównie o nogi i ręce... i czy masz są też jakieś treningi, żeby wyżej skakać z dosiężnego bo cos mnie to moje niskie skakanie nie zadowala yikes

Hollywood_Undead_2.jpg

#3 31 stycznia 2013 (21:02)

ZIELSKO
ROTRS

Mmm.
Jest to poniekąd możliwe. Zobrazuje to w ten sposób: Kulturyści mają sporo większe obwody od Sm'ów, czy trójboistów, a nie mają tak dużej siły-dlaczego tak się dzieje ?
Rozwijanie masy to 1. Rozwijanie siły o 2, ponieważ za siłę odpowiada CUN(cały układ nerwowy), trenując siłę, trenujemy układ nerwowy.
Haczyk jest taki, że gdzieś ten układ nerwowy musi się mieścić, im bardziej powiększymy włókna mięśniowe, tym bardziej można rozbudować CUN.
Lecz ktoś kto nigdy nie był na siłowni ma spory potencjał na rozwijanie siły, bez zwiększania masy.
Ale wiadomo Sal, ze wtedy trzeba dobrze trenować i trochę dobrze jeść.
Co do skoku- jeżeli nie będziesz zwiększał masy, a zwiększysz siłę, to logiczne, ze skoczysz wyżej, do pewnego momentu oczywiście bo potem włączają się opory ruchu i tego nie przeskoczysz, choćbyś robił w przysiadzie 400kg yikes

#4 26 września 2013 (14:27)

ZIELSKO
ROTRS

Siema.
Chciałem wam przedstawić kilka filmików które ostatnio nagrałem na siłowni.
Kiedyś wspominałem, że chciałbym zrobić na YT kanał związany z BB, ale takim bez "cenzury" chodzi tu np. o koks.
Jeżeli ktoś może, to prosił bym o jakieś suba, czy tam łapke w gorę. smile
W sumie nie wiem czy coś z tego będzie, bo w PL starsznie trudno się wybić z czymś takim... ale co tam, kto nie ryzykuje ten K*r*a mać. xD
Oczywiście tez będę ćwiczył gadanie do kamery, no bo nie wydaje mi się, abym zapracował na popularność samymi technikami ćwiczeń. big_smile

Filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=aViCblwuNZ0
http://www.youtube.com/watch?v=hfWo_Eu3mog
http://www.youtube.com/watch?v=pjcO3kARHf4

To tyle. big_smile

P.S Oczywiście zdaje sobie sprawę, ze jeżeli będę chciał coś w tym kierunku robić to filmiki będą musiały zyskać znacznie na jakości, lepsze oświetlenie, jakieś intro czy coś. tongue

Ostatnio edytowany przez ZIELSKO (26 września 2013 (15:06))

#5 26 września 2013 (18:59)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,356

Pomieszczenie to Ty masz fajne do ćwiczeń, lustro jest, możesz siebie oglądać jak ćwiczysz. smile
Filimki jak najbardziej OK i masz łapki w góre i suby ode mnie wink

PS: może w przyszłości jakiś statyw daj i ćwiczenia z kilku ujęć tongue Możesz też tłumaczyć podczas ćwiczeń - co teraz ćwiczysz, jak to należy robić itd. Zobaczysz, że szczurki bez doświadczenia Ci podziękują yikes

#6 26 września 2013 (19:51)

ZIELSKO
ROTRS

Dzięki za rady. smile Co du tłumaczeń to na pewno będę coś takiego robił, ale tak jak psiałem wcześniej to się wiąże z pokazywaniem ryja do kamery i mówieniem do niej, a to nie jest łatwe. xD

#7 26 września 2013 (21:44)

POINTMAN
MODERATOR
Liczba postów: 4,452

No jak na początak niezle, ale jak sam powiedzialeś, w PL z czyms takim ciezko sie wybic...

Jeśli to ma mieć sens, to szlifuj powoli na razie oko do kamery i buduj rzezbe by bylo jeszcze wiecej widać (bo szczerze to na razie tylko wrazenie robi rozmiar barkow przy tym chudym tylku yikes ), to jak bedzie juz efektowna rzeżba, to na pewno wiecej ludzi bedzie bralo serio twoje filmiki, bo beda czuli ze moga coś z nich wynieść. Oka internauty nie oszukasz i niestety, ale jak nawet bedziesz robil dobre cwiczenia i prawidlowo ze szczegolami, to bez "efektu" ciezko jest przekonac...

Dlatego tez dobrze bylo by byś jakoś chronologicznie umieszczal filmiki i robil ujecia czy zdjecia okresowe, by udokumentować swoje postępy. Dzięki temu na pewno tez mozesz przekonac ludzi do ogladania big_smile

PS: najlepszy przyklad to Hardkorowy koksu... pomijajac jego karierę "sportowa" to na YT wybil sie tym ze mial "ciekawy" styl mowienia i widac bylo ze sporo napakowal, ale tobie starczy by bylo widac cos wiecej niz tylko szerokie bary big_smile

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (26 września 2013 (21:48))

WoT:(Pref. EU1) Pointman0 | Armored Warfare: Pointman0 |Steam: POINTSHADOW
3RIDE4LIFE!87642050244034697145.png

#8 26 września 2013 (22:04)

Wilgotnik
REKRUTER
Data rejestracji: 15 maja 2011
Liczba postów: 235

Albo zacznij mowicz francuskim akczentem!

Brake pedal ? U mean the Pussy pedal.

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2017 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU