Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witaj na forum Riders Of The Rising Sun...

» Jeśli jeszcze nie jesteś naszym użytkownikiem, dołącz do nas i zarejestruj się już teraz!
» Osoby które są chętne aby wstąpić do klubu zapraszamy do działu "nabory".
» Osoby które są w klubie mają dostęp do ukrytych działów i funkcji forum.

#1 21 stycznia 2013 (20:53)

C4M3L3ON
ROOT ADMIN
Skąd: From the Hell
Data rejestracji: 7 grudnia 2010
Liczba postów: 2,364
WWW

Kilka słów o NeedForSpeed World

need_for-speed_world.jpg


Need For Speed World

Jest to sieciowa, wyścigowa gra zręcznościowa z otwartym światem powstała o model Free 2 Play. Oznacza to możliwość korzystania z gry za darmo oraz prowadzenia rozgrywki w otwarty, jednak do pewnego stopnia ograniczony sposób. Dzięki funkcjom społecznościowym możliwa jest gra ze znajomymi lub z nieznanymi graczami z całego świata. Gra oferuje kilka trybów:

 • od prostych wyścigów kto pierwszy ten lepszy na wyznaczonych odcinkach od A do B lub po zamkniętym torze;

 • jeszcze prostsze wyścigi sprinterskie typu drag, czyli jazda ciągle prosto na 1/4 lub 1/2 mili;

 • bardziej wymagające ucieczki zespołowe, gdzie o sukcesie nie decyduje zajęte miejsce, a to ilu osobom udało się wymknąć z policyjnej obławy i dojechać bezpiecznie bez aresztowania do wyznaczonej bezpiecznej strefy;

 • pościgi policyjne dla jednego gracza, gdzie gracz by wygrać musi nie dać się złapać policji przez kilka minut a potem jej uciec;

 • oraz tryb zbierania 15 gemów rozrzuconych w którymś z większych dystryktów, po których zebraniu można uzyskać pewną nagrodę.

Dzięki otwartej sieciowej strukturze gry jako MMO, dostępnych jest wiele licencjonowanych modeli aut, jednak przez fakt bycia grą zręcznościową nie należy się spodziewać takich samych właściwości jakie posiadają prawdziwe auta. Są też one podzielone na różne klasy od E(najsłabszej i najwolniejszej) przez D, C, B, A do S(najmocniejszej i najszybszej) oraz dostępne za gotówkę zdobywana w grze oraz za wirtualna walutę nabywana za realne pieniądze (Speed Boost), ale dzięki systemowi rotacji aut co jakiś czas następuje zamiana modeli dostępnych za gotówkę z gry oraz tych za Speed Boost.

Możliwa jest też zmiana wyglądu aut poprzez rozbudowany system nakładania naklejek i zmiany kolorów, oraz opcji tuningu wizualnego jak modyfikacje karoserii, różne spoilery, felgi aluminiowe w różnych rozmiarach, które są jednak praktycznie dostępne tylko za punkty Speed Boost, co samo w sobie nie jest złe jak na grę F2P, ale niestety też tak samo jak i najszybsze auta w danej klasie.

Chociaż dołączenie do gry i samo granie nic nie kosztuje to nie jest to gra wpisująca się w model Free 2 Play czego też nie ukrywa reklamując się jako Play4Free, co dokładnie reprezentuje sytuacje w niej panującą, ponieważ najlepsze auta, części wizualne, oraz łatwiejszy dostęp do lepszych części mechanicznych zapewniających przewagę uzyskuje się tylko płacąc na grę realna walutą, przez co zbalansowanie rozgrywki między użytkownikami płacącymi a nie płacącymi nie istnieje. Dodatkowo gra nie jest odporna na nie uczciwych graczy i często można się spotkać z osobami oszukującymi w różnych trybach gry.

Warto to mieć na uwadze podchodząc do tytułu, by mimo wad w balansie rozgrywki nie zrażać się całkiem do niego. Gra oferuje spory świat, po którym jeśli się tylko ma chęć pograć ze znajomymi lub poznać klubowiczów ROTRS w innej grze. Zawsze można w niej śmiało się ścigać wspólnie i miło spędzić czas w gronie znajomych.

Wymagania minimalne:
 • OS: Windows XP (SP3)

 • CPU: Intel® Pentium® 4(HT) @ 2.4 GHz

 • RAM: 1 GB XP, 1.5GB Vista

 • Grafika: NVIDIA® GeForce® 6800, ATI Radeon™ X1300, lub Intel® GMA 950

 • Dzwięk: kompatybilna z DirectX 8.1

 • HDD: 2 GB

 • Internet: 128kbit/s Cable/DSL

 • Online Multiplayer: 512 kbps Cable/DSL; 2-8 graczy

 • DirectX 9.0c

Ostatnio edytowany przez POINTMAN (23 lutego 2013 (02:00))

Online

Reklama

Stopka

▲ W GÓRĘ  |  2010-2018 © ROTRS.pl All rights reserved. DESIGNED BY NITRODESIGN.EU